Як зробити білий колір волосся.

Природних блондинів з'являється на світ все менше і менше. Це пов'язано з тим, що ген, відповідальний за світлі волосся , є рецесивним. В результаті цього темно волосся х людей з кожним днем стає все більше. Багато жінок, яких природа не одягнув блондинистій шевелюрою, користуються фарбувальними засобами для освітлення волосся.
Інструкція
1
Якщо ваш природний колір волосся темний: чорний або темно-каштановий - перед тим як освітлювати локони, добре подумайте. Перетворитися з брюнетки в блондинку дуже складно, не зіпсувавши структуру волосся. Для початку локони знебарвлюють спеціальним складом. Спочатку на 2-3 тони, потім ще на 1-2, домагаючись білого колір а. Робиться це в кілька етапів з перервою в 2-3 тижні. При цьому обов'язково користуватися відновлюють бальзамами і засобами для зміцнення кореневих цибулин.
2
Потім для додання волоссю потрібного відтінку наноситься фарбувальний склад. Якщо білий колір волосся, що вийшов внаслідок, вас не дуже влаштовує, його завжди можна затонувати. Засоби для тонування не приносять шкоди волоссям, але і тримаються недовго. Тому колір доведеться постійно оновлювати.
3
Каштановим і русявим волоссям більше світлий відтінок можна надати, не завдаючи сильного збитку здоров'ю локонів. Якщо вам необхідно поміняти колір на 1-2 тони, то зробити це можна за допомогою фарбувальних засобів, не вдаючись до знебарвлення. Якщо ж ви хочете отримати білий колір, то забезпе колір ить волосся все ж доведеться. Після знебарвлення повинно пройти півтори - два тижні. Тільки потім можна наносити фарбу. Інакше ви зіпсуєте волосся , вони стануть січеться і ламкими.
4
Якщо ви натуральна блондинка і хочете освіжити зачіску, надавши волоссю нового відтінку, вам не потрібно використовувати знебарвлюючий склад. Світлі волосся від природи більш тонкі, і ви зможете легко перефарбувати їх у білий колір. Щоб надати новизну свого вигляду, ви можете спробувати різні відтінки блонда - попелястий, перламутровий, бежевий. Палітра сучасних фарб залишає простір для фантазії.
5
Так як навіть саме професійне і дороге засіб завдає шкоди здоров'ю волосся, пофарбованим локонам необхідний спеціальний хід. Користуйтеся шампунями, що живлять коріння, бальзамами, що зберігають колір, живильними масками. Перебуваючи на сонці, обов'язково надягайте головний убір. Намагайтеся уникати постійної сушки феном. Приймайте вітаміни для поліпшення стану волосся. Тоді ваші локони будуть м'якими і блискучими. І вашій зачісці позаздрить будь голлівудська діва.