Як навчитися танцювати східні танці будинку.

Східні танці не тільки неймовірно красиві і зачаровують, але і корисні для жіночого здоров'я. Завдяки заняттям цими танцями тренуються м'язи спини, талії, рук, поліпшується кровообіг в органах малого тазу і живота, підвищується витривалість, з'являється гнучкість і граціозність рухів, крім того це відмінна дихальна гімнастика. І не дивно, що все більше і більше дівчат бажають займатися ними. Можна навчитися танцю живота і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Зручний одяг для занять, відео уроки східних танців
Інструкція
1
Перш ніж приступати до занять, придбайте одяг, в якому будете танцювати, або ж виберіть щось з наявного гардероба. Одяг не повинна обмежувати ваші рухи, але при цьому дуже широкою теж бути не повинна. Наприклад, ви можете надіти коротку майку і легінси. У такому вбранні ви зможете добре бачити всі ваші рухи, вам буде легше помітити ваші помилки і недоліки. Можете придбати ще набедренний хустку, розшитий бісером або монетами. Передзвін монет деяким дівчатам допомагає краще відчувати ритм музики.
2
Оберіть спосіб, за допомогою якого будете вивчати східні танці . Інформації з цього танцювального напрямку достатньо і в літературі, і в інтернеті. Можливо, краще спочатку почитати про танець живота, ознайомиться з історією, з тим, які напрямки бувають, під яку музику виповнюється цей чудовий танець.
3
А потім можна приступати безпосередньо до занять. Для цього краще використовувати відео уроки. У магазинах можна придбати цілі серії дисків з східними танцями. Зазвичай в таких серіях перший диск присвячений вивченню азів танцю, ви дізнаєтеся, які основні рухи існують, навчіться правильно тримати поставу, вивчіть основні положення рук і ніг і, можливо, вивчіть свій перший танець. З наступними дисками ви дізнаєтеся більше нових рухів, розучите більш складні, але і більш цікаві танцювальні постановки.
4
Якщо не хочете витрачати гроші на покупку дисків, то дуже багато відео уроків є в інтернеті. Деякі ролики можна скачати, а інші дивитися в онлайн. Плюс такого способу в тому, що ви можете займатися по тому уроку, яке вам найбільше сподобатися. Мінус же полягає в тому, що часом доводиться перебрати дуже багато матеріалу перш, ніж ви знайдете те, що вас влаштує і за змістом, і за якістю. І звичайно, щоб домогтися якихось результатів, займаючись будинку, вам потрібно володіти досить сильною волею, щоб змушувати тренуватися себе регулярно, а без цього добре вивчити всі тонкощі танцю живота у вас не вийде.
Танець живота здавна зачаровував чоловіків на Сході. Як і все східне, цей танець тепер на піку популярності в Європі і в Росії. На Сході його вміє танцювати майже кожна жінка. Їм це прищеплюється з дитинства і для них це також природно, як для нас вміти читати і писати. Але танцює вона не для всіх, а тільки для свого чоловіка. Думається, що і російські чоловіки будуть не проти спостерігати, як їх чарівні жёнушкі еротично крутять бёдрамі.У російських жінок танець живота популярний не тільки як танець, але і як відмінний засіб підтримати себе у формі і набути спокусливу фігуру.Ітак, вчимося танцювати східні танці . Танець живота - це таксим, сам танець і тряска.
Інструкція
1
Таксим - повільний танець. Танцівниця повільно і плавно рухається імпровізуючи, грає своїм тілом, повертаючись до глядача показує всі красиві вигини свого тіла. Весь таксим танцівниця практично стоїть на одному місці. Причому від музики вона трохи відстає, створюючи відчуття уповільненої кіно.
2
Танець - це друга частина вистави, являє собою більш ритмічні рухи під відповідну музику, виписуючи своїм тілом хвилі, арабески, роблячи проходи.
3
Тряска - це вібрація тіла, при якій рухаються лише коліна. Головне на цьому етапі танцю - утримати свій ритм, який не завжди повинен збігатися з ритмом музики.
Зверніть увагу
танець вам самій повинен приносити задоволення. Якщо ви відчуваєте якусь біль - ви перестаралися.
Корисна порада
Всі елементи танцю можуть йти в різній послідовності. Для виконання танцювальних рухів зараз багато хто використовує сучасну музику і додаткові аксесуари, наприклад, хустки. Одяг же для східного танцю традиційна: ліф, спідниця і пояс з дзвінкими підвісками. З часом, коли до вас прийде досвід, ви зможете рухати руками в іншому ритмі, ніж тіло. Важливо навчитися налаштовувати своє тіло на ритм. Краще всього, якщо ви будете займатися під чуйним керівництвом тренера. Але і вдома можна віддаватися танців, купивши диск з керівництвом по техніці танцю.