Як зробити гриб. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Чайний гриб відомий дуже давно. Раніше практично у кожного на кухні стояла трилітрова банка, прикрита марлею, а в ній - чайний гриб. З нього виходить дивовижний кисло-солодкий напій. Як же зробити гриб самому, якщо отслойку взяти ніде?
Інструкція
1
Для того, щоб виростити чайний гриб, потрібно взяти цвіль з заварника і покласти її в 3х-літрову банку з міцної чайної заваркою кімнатної температури. Повинен пройти час, щоб цвіль розрослася по поверхні рідини. Потім потрібно поміняти заварку і перевернути цвіль. Коли цвіль покриє второи сторону, її знову перевертають. Дану процедуру потрібно повторювати, поки гриб не отримає бажану товщину і щільність. За часом цей процес зазвичай займає не менше місяця.
2
Коли гриб досягне достатніх розмірів, його потрібно витягнути з заварки і на 5-10 хвилин помістити в розчин яблучного оцту. Після цього потрібно підготувати нову ємність: наповнити 3-літрову банку окропом і дати трохи постояти. Вилити воду.
3
Закип'ятити 1,5 літра води, додати 5 г чорного або зеленого чаю, заварювати протягом 15 хвилин, додати 70-80 г цукру і перемішати до повного розчинення. Отриманий розчин і остудити до кімнатної температури і залити в банку з грибом. І зав'язати зверху марлею, складеною в 3-4 шари.
4
Перші 2-3 дні гриб залишатиметься на дні банки, але через кілька днів він обов'язково спливе. Через 3-4 дні напій буде готовий.
Зверніть увагу
Гриб не можна залишати в розчині надовго, від цього верхня вленка темніє і гриб гине.
Корисна порада
Один раз на місяць гриб потрібно промивати в прохолодною кип'яченою воді. Коли підросте відшарування, її потрібно акуратно отжеліть, не травмуючи гриб, і помістити в чисту кип'ячену воду. У такому вигляді можна передавать.Чай в розчині можна замінити розчинною кавою (1 ст. Л. На 1 л води), горохової або соєвої борошном (1/2 ч. Л. На 1 л води)