Як налаштувати маршрутизатор до ноутбука. Як встановити налаштований роутер до ноутбука.

Активний розвиток бездротових технологій передачі даних не могло не відбитися на нашому повсякденному житті. Основна маса людей, що використовують ноутбуки вдома або на роботі, воліють встановлювати Wi-Fi-роутери або маршрутизатори . Ці пристрої дозволяють позбутися від кабелів, які зводять нанівець всі переваги ноутбука перед стаціонарним комп'ютером. Щоб правильно налаштувати маршрутизатор в якості точки доступу мережі Wi-Fi потрібно враховувати кілька основних правил.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор або роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Ретельно поставтеся до вибору Wi-Fi-маршрутизатора або роутера. Врахуйте той факт, що багато хто з вищевказаних пристроїв працюють лише з певним набором мереж. Символіка типу мережі така: 802.11X, де Х може приймати різні літерні значення. Справа в тому, що якщо ваш роутер працює тільки з мережею 802.11b, а ноутбук призначений для каналу 802.11n, то немає ніякої гарантії їх спільної стабільної роботи.
2
Підключіть ваш ноутбук до маршрутизатора або роутера за допомогою мережевого кабелю. Використовуйте для цього порт LAN в маршрутизаторі. Для підключення кабелю інтернету до маршрутизатора потрібно порт WAN або Internet.
3
Відкрийте настройки маршрутизатора. Для цього введіть в адресному рядку вашого браузера IP-адресу пристрою. Найчастіше це адреси http://192.168.1.1 або http://192.168.0.1. Знайдіть пункт «Налаштування інтернету» або Internet Setup. Заповніть всі необхідні поля, враховуючи вимоги вашого провайдера. Звичайно потрібно вказати точку доступу (у випадку з інтернетом від компанії «Білайн» це буде vpn.corbina.net або tp.internet.beeline.ru), логін і пароль, які ви використовуєте для авторизації.
4
Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор. Для цього відключіть його від мережі на 15-20 секунд. Відкрийте настройки бездротової мережі. В англійській версії цей пункт називається Wireless Сonnесtiоn Setup. Створіть точку доступу і встановіть на неї пароль. Це обов'язкова умова, т.к. в іншому випадку вашої бездротовою мережею зможуть користуватися всі охочі. Це загрожує вам істотною втратою швидкості з'єднання з інтернетом, т.к. ваш канал буде ділитися між усіма підключилися.
5
Вимкніть ноутбук від маршрутизатора і активуйте пошук бездротових мереж. Виберіть щойно створену вами мережу і натисніть «підключити». Введіть пароль і насолоджуйтеся бездротовим інтернетом.