Як зав'язати бант на волоссі. зачіски для дівчаток з бантами і стрічками.

Пишні банти на волоссі дівчаток будь-якого віку незмінно викликають розчулення. Існує навіть ціла «наука», яка присвячена зав'язування найрізноманітніших бантів. Як же красиво і швидко зав'язати бант на голові?
Вам знадобиться
  • Бант будь-якого кольору і будь-якої фактури - капронову, атласний, гофрований або гладкий.
Інструкція
1
Для того щоб зав'язати звичайний бант, будуть потрібні гладкі капронові стрічки невеликої довжини. Спочатку вашу зачіску потрібно буде зафіксувати звичайної гумкою для волосся. Тепер перейдіть безпосередньо до зав'язування банта. Зауважте вузол так, щоб права частина була довшою лівої. Їх співвідношення краще брати приблизно 1: 3. Складіть довгий край банта. Потім зав'яжіть його коротким краєм. Розправте ваш твір. Повинен вийти пишний і красивий бант.
2
Навчившись зав'язувати звичайний бант, можна переходити до гофрованого. Він прекрасно фіксується безпосередньо в області вузла. Зауважте бант на волоссі рівно по його середині. При цьому важливо затягнути його з достатньою силою. Потім повторно зав'язати і так же сильно затягнути. При цьому необхідно простежити, щоб перший вузол не послабився. Потім розправте краю. Бант, зроблений таким нехитрим способом, виглядає дуже навіть цікаво.
3
Для того щоб спорудити на волоссі зібраний бант, потрібно взяти будь-яку стрічку (підійде і гладка, і гофрована), по всій її довжині пропустити міцну нитку. Потім нитку потрібно затягнути. Всю цю конструкцію пришити до гумки, відповідної за кольором. Вийшов бант на гумці. Завдяки такому вже готовому банту процес виготовлення зачісок полегшується. Бант можна оббирати НЕ ниткою, а волосінню, тоді він вийде дуже об'ємним, а завдяки цьому ще більш красивим.
4
Банти з атласних стрічок. Такий фактура погано тримає подвійні вузли. Тому найкраще на таких стрічках робити тільки одинарні. Красиво виглядає, коли кінці стрічок дуже довгі і, крім того, вільно звисають.
Зверніть увагу
Не рекомендується занадто туга гумка або ж занадто затягнутий бант, так як це завдає механічні пошкодження волосяних цибулин. В результаті цього і випадає волосся.