Як зробити гарячий шоколад. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Що може бути краще холодним зимовим вечором, ніж влаштуватися в затишному кріслі і подивитися улюблений фільм з чашечкою гарячого шоколаду? Цей чудовий напій приємно зігріє і наповнить вас зарядом енергії та бадьорості.
Інструкція
1
Адже в гарячому шоколаді містяться речовини, які надають на людський мозок позитивний вплив і змушують виробляти ендорфіни, так звані гормони радості, які відповідають за наше гарний настрій. Сьогодні гарячий шоколад дуже популярний серед безлічі відвідувачів кав'ярень. Багато, з задоволенням насолоджуючись його чудовим смаком, не замислюються, що цей прекрасний напій можна приготувати і в домашніх умовах. Існує безліч різних рецептів приготування гарячого шоколаду в домашніх умовах. Розглянемо деякі з ніх.Наіболее популярним способом приготування гарячого шоколаду є наступний.
2
Для приготування двох порцій вам знадобиться півлітра молока жирністю 2,5%, плитка гіркого або молочного шоколаду (100 грам), 1 столова ложка картопляного крохмалю. Крохмаль ретельно розмішати в половині склянки молока. Останнє молоко вилити в каструлю і підігріти. У підігріте молоко викласти шоколад, попередньо поламаний на шматочки, і помішувати до повного їх растворенія.После цього додати змішане з крохмалем молоко і нагрівати, поки маса не стане густою. Розлив по чашкам такий шоколад можна прикрасити меленої корицею або гвоздикою за смаком.
3
Існує і такий рецепт приготування гарячого шоколаду. На дві порції необхідна одна плитка шоколаду (100 грам), 250 мл вершків жирністю 10%, 1-2 столові ложки води, збиті вершки для прикраси. Шоколад, поламаний на шматочки, поставити на водяну баню, додати воду і помішувати до повного розчинення. Окремо підігріти вершки і тонкою цівкою ввести їх в розтоплений шоколад, збивати віночком отриману масу протягом декількох хвилин. Готовий гарячий шоколад розлити по чашках і прикрасити вершками. Приємного апетиту!