Як побудувати власний бізнес.

Якщо ви вирішили стати "капітаном" власного " бізнес-корабля ", приготуйтеся до важкого і відповідального плавання. Однак перш, ніж відправиться в дорогу, потрібно як слід "екіпіруватися". Але як правильно підійти до вирішення цього питання?
Вам знадобиться
  • початковий капітал, аналіз ринку, професійний кадровий склад.
Інструкція
1
Знайдіть ідею. Саме з цього починається будь вдалий бізнес. Вам потрібно точно визначити, чим ви хочете займатися і який рід послуг надавати споживачеві. До слова, з ним теж треба визначитися.
2
Спробуйте проаналізувати ситуацію. Почитайте статистику по місту, регіону, країні. Подумайте, яку нішу ви могли б зайняти або, можливо, якусь неопрацьовані у вашому регіоні галузь можна було б розвинути. Відштовхуючись від цього, остаточно сформулюйте ідею і місію бізнесу.
3
Подбайте про стартовий капітал. Якщо у вас немає всієї суми, необхідної для запуску проекту, спробуйте знайти інвесторів або ж запустити бізнес у версії "лайт". Наприклад, якщо ви збираєтеся відкрити магазин, спробуйте для початку продавати товари через інтернет. Вам не доведеться ні возитися зі стосом паперів, ні витрачати величезні кошти на знімання приміщення.
4
Почніть з ВП. Який би величини фірму ви не задумали в майбутньому, не варто відразу відкривати ТОВ. Вам знадобитися повозитися з паперами, потрібно буде вести бухгалтерський облік, який або доведеться вивчити самому, або довірити дорогому бухгалтеру. З ВП у цьому плані набагато простіше, - почати будувати "сольну" кар'єру бізнесмена можна саме з нього.
5
Підберіть кадри для бізнесу. На початку багато залежить від тієї бази, яка закладена. Основа ж цієї бази - людський ресурс. Кваліфікований економіст, передчуваючи зростання компанії, зможе запропонувати вигідні шляхи розвитку в надії в майбутньому очолити відділ. Заповзятливі менеджери зі збуту, бачачи якість і перспективність товару, стануть прикладати зусилля з пошуку можливо більшого числа клієнтів і т.д. Чим більше активних і мудрих людей ви зможете знайти, тим легше вашому бізнесу буде піднятися.