Як скопіювати таблицю. Як скопіювати і роздрукувати таблиці та рисунки з сайту.

Дуже часто при копіюванні інформації з веб-сайтів в звичайний текстовий файл виникає необхідність скопіювати інформацію, представлену у вигляді таблиці. На жаль, звичайний спосіб copy-paste в даному випадку не працює. Однак можна піти й іншим шляхом.
Інструкція
1
Копіювати таблицю у вигляді рісунка.Для цього за допомогою смуг прокрутки розташуйте сторінку так, щоб таблиця повністю була в межах екрану. Натисніть на клавіатурі Print Screen, зберігаючи в буфер обміну знімок екрана. Відкрийте будь-який графічний редактор, наприклад, Paint, і вставте в нього отримане зображення. Далі, виділіть область, яка містить таблицю , і збережіть її як малюнок у форматі jpg, який згодом вставте в будь-який текстовий документ.
2
Використання спеціальних плагінов.Существуют спеціальні плагіни, які можуть розпізнавати таблиці на веб-сторінках. Вони дозволяють переформатувати їх в потрібний формат і зберегти в текстовому редакторі. Для Firefox такий плагін називається Table2Clipboard. Після його установки достатньо клікнути на таблиці правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати Copy Whole Table. Ця функція копіює таблицю в буфер обміну, зберігаючи при цьому форматування. Далі просто вставте таблицю в документ.
3
Якщо потрібно скопіювати тільки частину таблиці, при кнопці Ctrl, лівою кнопкою миші виділіть потрібну область. Після цього скопіюйте її за допомогою команди Copy selected cells в контекстному меню і вставте в документ.
4
Копіювання таблиць за допомогою Google Chrome.В останніх версіях браузера Google Chrome вже є функція, за допомогою якої можна скопіювати таблицю із збереженням форматування. Для цього виділіть таблицю і в контекстному меню виберіть команду "Копіювати".
5
Перенесення таблиць з веб-станиці вручную.Создайте в редакторі Word таблицю з потрібною кількістю рядків і стовпців з меню "Вставка", "Таблиця", "Створити таблицю ". У діалоговому вікні вкажіть кількість рядків і стовпців і натисніть "ОК". Після цього по черзі перенесіть в неї вміст кожного елементу таблиці, розташованої на сайті.