Як повернути звук на комп'ютері.

У більшості випадків, коли на комп'ютері зникає звук і ніякі дії не призводять до його відновлення, причина неполадки криється в збої роботи драйвера звук овой карти. Слід зауважити, що звичайної заміни драйверів буде недостатньо для виправлення неполадки.
Інструкція
1
Якщо ви перепробували всі відомі вам способи відновлення звук а, а результат залишився без змін, вам слід вчинити так. Відключіть усі пристрої відтворення звук а (навушники, колонки, сабвуфер і т.д.), після чого приступите до наступного кроку.
2
Вставте в дисковод носій з записаними на ньому драйверами вашої звук овой карти. Дочекайтеся завантаження диска, потім встановіть необхідне програмне забезпечення, дотримуючись рекомендацій під час установки. Після того як інсталяція драйверів буде завершена, виконайте перезавантаження системи через меню «Пуск» (кнопка на панелі завдань, багато користувачів плутають її з кнопкою включення комп'ютера).
3
Після того як комп'ютер знову буде готовий до роботи, підключіть пристрої відтворення звук а. Не слід підключати їх усі відразу (якщо ви одночасно використовуєте навушники і колонки), виконуйте підключення по черзі. Так, приєднавши навушники, задайте в меню параметрів звук а значення «Навушники» та натисніть «ОК». Далі підключіть інший тип пристрою і задайте відповідний йому параметр. Якщо діалогового вікна не з'явилося, значить, система автоматично налаштувала потрібний тип пристрою.
4
Якщо звук не програється, виконайте такі дії. Відкрийте меню настройки звук а і встановіть всі «повзунки» на максимальний рівень (у тому числі і неактивні). Щоб отримати до них доступ, у вікні управління звук ом перейдіть в розділ «Параметри», потім відкрийте «Властивості». Тут вам потрібно встановити прапорці навпроти кожного пункту. Зберігши зміни, ви побачите в основному вікні додаткові «повзунки».
5
Після того, як всі регулятори гучності будуть виставлені на максимальному значенні, перевірте наявність звук а в колонках - він повинен з'явитися. Якщо звук а ні, значить, проблема полягає в звук овой карті.