Як налаштувати бездротову мережу між двома комп'ютерами. бездротова локальна мережа між двох ноутбуків.

Досягнення прогресу в області бездротових технологій дозволяють передавати інформацію досить швидко на великі відстані. Підключати до бездротових точок доступу можна не тільки ноутбуки, але і ігрові приставки і навіть стаціонарні комп'ютери за допомогою спеціальних адаптерів. Створення домашньої бездротової мережі вимагає деяких витрат, але їх з лишком перекривають швидкість передачі даних і зручність використання бездротових технологій.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер або Wi-Fi адаптери
Інструкція
1
Існує кілька способів бездротового з'єднання комп'ютерів. У першому випадку вам потрібно буде придбати Wi-Fi роутер або маршрутизатор. Ці пристрої дозволяють створити бездротову точку доступу, до якої в подальшому будуть підключені комп'ютери.
2
Увімкніть маршрутизатор і підключіть його до одного з комп'ютерів за допомогою мережевого кабелю. Відкрийте браузер і введіть в адресному рядку IP-адреса маршрутизатора. Його ви можете подивитися в інструкції до пристрою. Відкрийте меню настройки бездротової точки доступу. Якщо ви володієте англійською версією прошивки, то шукайте пункт Wireless Setup Wizard.
3
Вкажіть ім'я вашої майбутньої мережі, пароль для неї і тип шифрування даних. Що стосується останнього параметра, то краще використовувати протокол WPA-PSK або WPA2-PSK, тому тип WEP є застарілим і ненадійним.
4
Придбайте два Wi-Fi адаптера для комп'ютерів. Можете використовувати адаптери без функції створення точки доступу. Підключіть їх до комп'ютерів та встановіть драйвери і програмне забезпечення, що поставляються в комплекті з пристроями. Активуйте пошук бездротових мереж, виберіть створену вами бездротову мережа і підключіться до неї. Такий метод дозволяє настроїти точку доступу таким чином, щоб надалі до неї можна було підключати інші ноутбуки і комп'ютери.
5
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть «Додати» і виберіть пункт «Створити мережа комп'ютер-комп'ютер».
6
Вкажіть ім'я мережі і пароль для неї. Активуйте пошук мереж на іншому комп'ютері. Виберіть створене вами підключення і натисніть «Підключення».
Якщо у вас виникла остраянеострая необхідність встановити зв'язок між 2-ма комп'ютерами, щоб передавати файли або щоб на обох пристроях використовувався один інтернет, то для спрощення цих процесів зробити локальну сітку.

Якщо на ваших комп'ютерах є ethernet-контролери - це перші півсправи. Вони можуть бути в материнській платі - тоді роз'єм контролера поруч USB-портами. Якщо контролер ви не виявили, то вам доведеться його купити дополнітельно.Для наступного кроку знадобитися особливий кабель. Можна купити готовий, так званий, «обтиснутий» кабель, або зробити його самим. Для того, щоб зробити його в домашніх умовах, вам доведеться лящами або гостро наточеним ножем зняти з кінців звичайного кабелю ізоляційний шар (близько 2 см з кожного).

Оголена кольорові жили тепер потрібно розділити по парам, а потім вибудувати їх у ряд у такій послідовності: біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, синій, біло-синій, зелений, біло-коричневий, коричневий (це на одному кінці). На іншому кінці послідовність буде виглядати інакше: біло-зелений, зелений, біло-оранжевий, синій, біло-синій, помаранчевий, біло-коричневий, коричневий.

Утворилися ряди потрібно підрізати кліщами (їх довжина повинна стати приблизно 12-15 мм). Після, що не заплутуючи жили, вставте кінці кабелю в конектори і міцно затисніть їх. Тепер цим кабелем можна з'єднати комп'ютери (вставте його кінці у контролери). Якщо все виконано правильно, розміщені на панелі індикатори контролерів повинні загорітися або заблимати зеленим світлом. Якщо горить індикатор тільки одного контролера - значить, зроблена помилка при стисненні. Переконайтеся, що на комп'ютерах встановлені вірні драйвери для контролерів і включені адаптери.

Тепер на комп'ютері необхідно зробити наступні дії: зайдіть в Панель управління - Мережеві підключення - Підключення по локальній мережі (клікніть по іконці підключення правою кнопкою миші і натисніть Властивості. Потім виділіть Протокол Інтернету (TCP/IP) і далі знову Властивості.

В полі [Використовувати наступний IP-адреса] введіть мережевий IP-адреса для даного комп'ютера. Натисніть Ok у всіх 3-х вікнах . Налаштуйте таким же чином другий комп'ютер.

Якщо все підключено вірно, то поле [Стан] (знаходиться воно тут: Мережеві підключення - З'єднання по локальній мережі) буде з написом «Підключено». Якщо «Підключення обмежене» , знову перевірте налаштування подключенія.Чтоби обмінюватися файлами цим двом комп'ютерам можна відкрити доступ до будь-якій папці або диску. Для цього клікніть правою кнопкою миші по папки або диска, виберіть у висвітили меню пункт «Загальний доступ і безпека». У вікні потрібно вибрати «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Таким чином, тільки ця папкадіск буде видна на іншому комп'ютері за допомогою Мережевого оточення.