Як підготуватися до іспиту з суспільствознавства. Як мінімально підготується до іспиту з суспільствознавства.

Суспільствознавство - один з найпопулярніших серед екзаменаційних предметів. Але варто сказати, що міф про легкість здачі суспільствознавства вельми сумнівний. І якщо учень націлений на хорошу оцінку, йому варто докласти всіх зусиль, щоб як слід підготуватися. Зробити ж це можна в кілька етапів.
Інструкція
1
Розбийте предмет на частини. Це допоможе вам поступово освоювати предмет, вибудовуючи зрозумілі і логічні ланцюжки. Почати краще всього з простіших тем, наприклад, з релігії. Це далеко не простий матеріал, але питають його на іспиті по мінімуму, а значить, основну частину зусиль краще присвятити більш широко освітленим питань.
2
Вивчайте тему "держава", приводячи самому собі різні приклади і аналогії з реального світу. Це дозволить вам багато речей не зазубрювати, а просто засвоїти. При необхідності на іспиті вам буде набагато простіше відповідати на розгорнуті питання та питання, де слід навести приклад.
3
Вирішуйте якнайбільше тестів. Підручники з суспільствознавства часто сильно "роздуті" і несуть в собі багато зайвої, непотрібної інформації. Запам'ятовування правильних відповідей в тесті, навпаки, дає суху і чітку картину суспільства та супутніх тем. Якщо ж вам незрозуміло, чому в тому чи іншому питанні саме таку відповідь, звертайтеся до підручника за довідкою. Подібна парна робота забезпечить хороший результат.
4
Не читайте зайвого. Екзаменаційна тестова робота - далеко не написання дисертації або наукової роботи. На жаль, вам навіть не дадуть можливості блиснути відмінними додатковими знаннями в якій-небудь галузі. Сконцентруйтеся на вашій програмі і намагайтеся не йти від наміченого курсу.
5
Робіть прості і наочні таблиці. Якщо ви робите конспект, намагайтеся, щоб він був короткий і наочний. Табличний варіант запису - самий відповідний. Наприклад, замість розпису кожної окремої теми, намагайтеся об'єднувати споріднені поняття і давати в ряд всі визначення з досліджуваної галузі. Це допоможе вам на останніх стадіях підготовки - за тиждень до іспиту.
Корисна порада
Мислите картинками. Все, про що читаєте і вчіть, не просто проговорюйте про себе, а й представляйте в своїй уяві. Це хороша техніка, яка вам ще не раз стане в нагоді.
Підготовка до ЄДІ лякає не тільки самих учнів, а й їхніх батьків. Особливо по суміжних науках, наприклад по суспільствознавства , що знаходиться на стику декількох самостійних дисциплін, а саме: філософії, психології, економіки, соціології, політології та правознавства. Але як би не був складний предмет, більш ефективно заповнити знання з нього допоможуть наведені нижче поради.
Інструкція
1
Заздалегідь, бажано ще на початку навчального року, знайдіть для вашого чада досвідченого репетитора, який підбере оптимальну індивідуальну програму навчання, допоможе з виконанням домашніх завдань, вирішенням типових завдань, складанням доповідей. У багатьох містах наймом домашнього персоналу займаються репетиторські центри чи агентства. Пам'ятайте, що додаткова освіта звичайно має досить високу вартість, вимагає тимчасових витрат, що особливо актуально в умовах катастрофічного дефіциту часу в учнів випускних класів.
2
Не забувайте, що регулярну самостійну підготовку теж ніхто не відміняв. Після пояснення матеріалу, представленого викладачем, намагайтеся по можливості проконтролювати готовність дитини до чергового уроку, придбайте спеціальні тести і решебники по предмету, а також зареєструйте його на спеціальному сайті, що надає послуги онлайн репетиторства. Послуга ця аж ніяк не дешева, однак, оплата онлайн консультування проводиться по тарифному плану, який ви можете самі вибрати, виходячи з необхідного вам часу.
3
Порадьтеся з педагогом, яку додаткову літературу з суспільствознавства може прочитати ваша дитина, адже за обмежений період часу, який відведено на заняття, учитель не здатний в повному обсязі познайомити абітурієнтів з усіма тонкощами предмета. Вибрати потрібний фоліант самому на прилавку книжкового магазину вельми скрутно через велику кількості недоброякісних видань, які тиражувалися не так заради читачів, скільки заради прибутку. Інформація, викладена на сторінках таких публікацій, часто не відповідає дійсності і супроводжується рекламною інформацією, що не представляє пізнавального інтересу.