Як назвати дитину, народжену в грудні. Як назвати хлопчика якщо він народився в грудні.

Над питанням, як назвати майбутнього малюка, батьки думають ще задовго до його народження. Давно відомо, що обране ім'я впливає на долю людини та її характер. Дата і час народження теж відіграє велику роль. А правильно підібрати ім'я новонародженому - справа складна. На вибір імені також впливає віросповідання сім'ї та її політичні погляди.
Інструкція
1
Дітям, які народилися в суворий час року, треба давати більш м'які імена. В іншому випадку дитина може вирости агресивною, і навіть озлобленим. Треба звертати увагу на поєднання імені з по батькові та прізвищем. Адже так до дитини звертатимуться в дорослому житті. Багато хто хоче виділитися, називаючи малюка неординарним іменем. Але варто задуматися про те, як це вплине на його майбутнє.
2
Взимку народжуються дуже талановиті і цілеспрямовані люди. Хоча, вони агресивні і схильні до конфліктів. Діти, народжені в грудні наполегливі, найчастіше досягають поставленої мети. Вони емоційні і запальні. «Зимових дітей» треба називати величними іменами царів або ватажків. Тоді вони можуть добитися великих успіхів. Наприклад, дівчинку можна назвати Анною, Ольгою, Катериною. Хлопчика - Петро, Олександр, Іван, Михайло. До того ж, ці імена відповідають іменам за грудень в святках.
3
При хрещенні священик іноді не знаходить в святках ім'я, яке ви вибрали, тому він може запропонувати інше ім'я. Це нормальне явище. Так чинили наші предки. Ім'я, яким хрестили в церкві, трималося в секреті від усіх. А до дитини зверталися ім'ям, обраним батьками. Давайте дитині своє ім'я, не треба називати дитини на честь бабусі, дідусі або улюбленої тітки. В цьому випадку є ймовірність, що дитина успадкує характер і темперамент родича. Нехай ваше чадо носить своє ім'я і будує свою долю сам.
Корисна порада
Придбайте православний календар. У ньому по датам розписані всі імена. Називати малюка можна ім'ям з святок, близьким до дати його народження, не обов'язково число в число.