Як переглянути історію на комп'ютері. перегляд віддаленої історії.

Іноді виникає необхідність дізнатися, чим же займається користувач за комп'ютером. Зробити це можна різними способами. Все залежить від того, цікавить вас все, або якісь певні дії (сторінки, на які він виходить в інтернеті, листування по IСQ або запуск певних програм).
Вам знадобиться
  • - кейлоггер;
  • - Punto Switcher;
  • - програма для відновлення даних.
Інструкція
1
Найпростіший і вірний спосіб дізнатися про все, що відбувається за комп'ютером - встановити будь кейлоггер. Це програма, яка відстежує всі дії (включаючи листування у всіх клієнтах) і навіть робить скріншоти через зазначені тимчасові проміжки. Для цього необхідно встановити програму на комп'ютер. У налаштуваннях виставити необхідні параметри, приховати від користувача і захистити паролем (тоді навіть якщо і дізнаються про установку, видалити або заблокувати не зможуть). Найчастіше кейлоггери платні.
2
Якщо вам потрібно знайти віддалену історію в браузері, то зробити це можна таким способом. Встановіть одну з програм для відновлення даних - наприклад, DiscDigger, Recuva, Handy Recovery або Easy File Undelete, потім запустіть її і знайдіть файл Places.sqlite. Це і буде віддалена історія браузера.
3
Якщо вам необхідно дізнатися історію листування в різних клієнтах (ISQ, Qip, Skype та ін.), То знайдіть папку потрібної програми (найчастіше вона знаходиться в папці Program Files). У ній треба буде знайти папку History і прочитати всю історію. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо користувач її не видаляти.
4
Якщо потрібно дізнатися, які програми запускалися на комп'ютері, то зробити це можна дуже легко. Зайдіть на диск С, виберіть папку WINDOWS, потім папку Prefetch. Тут відображено історію всіх відкритих програм. Папка не є прихованою.
5
Щоб подивитися історію всіх введених друкованих символів на комп'ютері, можна скористатися програмою Punto Switcher. Ця програма автоматично перемикає розкладку з російської на англійську залежно від того, що пише користувач. Ще у цієї програми є зручна функція - ведення щоденника. Туди записуються всі надруковані символи (у всіх програмах). На щоденник можна встановити пароль, тоді переглядати його зможете тільки ви. Періодично його необхідно очищати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yaWm7tFQ12c
Зверніть увагу
Якщо користувач після роботи за комп'ютером видаляє всю інформацію за допомогою спеціалізованих програм, відновити її буде практично неможливо.
Корисна порада
Не займайтеся відновленням історії на комп'ютері, якщо ви погано вмієте працювати на комп'ютері. Це може призвести до збоїв у роботі системи.