Як розкодувати двері.

В даний час великою популярністю серед покупців користуються електромагнітні двері. Це двері з кодовим замком. Вони забезпечують надійний захист вашого будинку. Якщо вам потрібно розкодувати двері , виконайте ряд маніпуляцій.
Вам знадобиться
  • Електромагнітна закодована двері
Інструкція
1
Запам'ятайте, що замок може працювати в двох режимах: однокодовом режимі і двухкодовом режимі. У першому випадку використовується лише основний код, у другому - основний і додатковий коди. Якщо необхідно, запрограмуйте додатковий код самостійно, щоб двері відкривалася як за допомогою основного коду, так і за допомогою додаткового.
2
Для того щоб розкодувати двері , використовуйте основний код (заводський). Для цього натисніть кнопку «ON», яка розташовується на панелі. Після цих дій ви почуєте звуковий сигнал (одноразовий).
3
Відразу ж після того як ви натиснули на кнопку і почули сигнал, введіть шестизначний код, що складається з цифр (один, два, три, чотири, п'ять, шість). Пам'ятайте при цьому, що при натисканні цифр слід чекати однократного короткого сигналу, що підтверджує натискання (сигнал лунає після кожного натискання). Якщо сигналу ви не почули, повторіть спробу.
4
Якщо ви були уважні і вводили цифру за цифрою після підтверджуючого сигналу, то зверніть увагу на індикатор зеленого кольору, який повинен загорітися і тут же згаснути (у випадку, якщо код був введений вами вірно).
5
Подивіться уважно: перед собою ви повинні побачити невелику круглу ручку, яку слід повернути за годинниковою стрілкою. Пам'ятайте: у вас буде всього чотири секунди після того, як індикатор загориться, і до того моменту, як ручка повинна бути повернена в зазначеному напрямку. Якщо ви все виконали правильно, відкрийте двері .
6
Якщо з якихось причин ви не встигли повернути ручку за годинниковою стрілкою вчасно, помилково повернули її в зворотну сторону або ввели код неправильно, почніть все спочатку. Якщо ж трапиться так, що ви три рази введете невірний код, то на панелі повинен загорітися червоний індикатор.