Як відкрити інтернет-магазин дитячих товарів.

Діти постійно вимагає уваги, і молодим батькам залишається все менше часу для вартових походів по магазинам . Набагато простіше і швидше пройти по потрібному посиланню і замовити на сайті все, що потрібно дитині. Зростаюча аудиторія інтернет-магазинів дитячих товарів робить цей бізнес одним з найприбутковіших на сучасному ринку, а для молодих підприємців відкриття он-лайн магазину може стати першим кроком по сходах ділового успіху.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - оформлене ТОВ або ІП;
  • - інтернет-магазин;
  • - склад.
Інструкція
1
Визначте, який дитячий товар ви будете продавати. Популярність іграшок та розвиваючих ігор залежить від популярності конкретного товару або марки, а от попит на дитяче харчування і памперси залишається незмінним. Якщо ви плануєте продавати дитячий одяг, будьте готові до великої кількості повернень. Діти ростуть швидко і «вгадати» правильний розмір без спеціальної таблиці досить важко. Визначившись з асортиментом, переходите до практичних кроків.
2
Зареєструйте підприємство як ІП або ТОВ. Реєстрація як товариства з обмеженою відповідальністю вимагає ретельної юридичної підготовки, більшого стартового капіталу, але в майбутньому краще захищає від можливих ризиків. Варіант індивідуального підприємництва більше підходить для бізнесменів-початківців з обмеженими фінансовими можливостями на стартовому етапі.
3
Відкрийте рахунок у банку. Сума стартового капіталу залежить від цілей і можливостей. 3аранее визначте кількість людей в штаті (від інтернет-дизайнерів до кур'єрів), вузьку або широку спеціалізацію майбутнього магазину. Подумайте, яку частину роботи можна виконати самостійно, а для якої найняти професіонала.
4
Розробіть інтернет-сайт. Постарайтеся, щоб його інтерфейс був логічним і інтуїтивним. Ваша аудиторія - це молоді батьки, які не стануть витрачати час на довгий дослідження структури сайту, щоб знайти потрібний розділ. Не обмежуйтеся лише функціями продажу. Статті з довідковою інформацією, присвяченій здоров'ю, вихованню та розвитку дітей, допоможуть відвідувачам правильно вибрати потрібні товари. Створення на сайті форуму допоможе зростанню популярності інтернет-магазину в мережі.
5
Закупити товар. Порівняйте ціни декількох постачальників, врахуйте досвід їх роботи на ринку, якість товарів , перш ніж укладати договір. Подумайте, чи готові ви до прийому товару. Якщо частина асортименту становитимуть великогабаритні речі (коляски, дитячі крісла, дитячі електромобілі), вам знадобиться власний склад.
6
Заповніть сайт контентом. Чим більше інформації ви надасте потенційним покупцям, тим вище шанси продати товар. Фотографії повинні бути великими, хорошої якості, що показують кожен предмет з різних сторін. Зробіть опис товарів якомога більш докладним. В опис іграшок включите список використовуваних матеріалів, їх екологічну безпеку для дитини. Вкажіть, на який вік розрахована виріб. Якщо в асортименті дитячого інтернет-магазину є одяг, додайте таблицю для розрахунку правильного розміру.
Зверніть увагу
Не розраховуйте на швидку прибуток. В середньому дитячий інтернет-магазин окупається в термін від трьох місяців до року.
Корисна порада
Поучитесь у конкурентів. Перегляньте інтернет-сторінки інших дитячих он-лайн магазинів. Найбільш відомими на даний момент є сайти «Младенец.ру», «Ребенок.ком», «Нафаня.ру», «Дитячий мір.ру».