Як позбутися від рекламного банера на комп'ютері.

Останнім часом все більша кількість недосвідчених користувачів стикається з проблемою появи рекламних банерів на робочому столі комп'ютера. Видалити такий банер досить складно, а його розробники для розблокування комп'ютера пропонують відправити платне повідомлення на короткий номер. Ніколи не робіть цього - в результаті ви не тільки не позбудетеся від банера , але і втратите гроші. Щоб видалити рекламний банер, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Спершу зайдіть в «Панель інструментів» і відкрийте розділ «Установка та видалення програм». Перевірте відкрився список на наявність будь-яких підозрілих програм, які не були встановлені вами. Проте в деяких випадках банери повністю блокують весь робочий стіл комп'ютера, тому спробуйте запустити комп'ютер у безпечному режимі. Як тільки ви знайшли підозрілий компонент, відразу видаліть його.
2
Якщо рекламний банер з'явився в браузері Internet Explorer, то видалити його ви зможете, відкривши меню «Сервис», а потім перейшовши в «Налаштування», «Управління надбудовами». У вікні, видаліть всі елементи. Як правило, всі банери прописуються саме в цьому меню, тому після перезавантаження браузера вся реклама повинна зникнути.
3
Найбільш простий спосіб гарантовано позбутися всіх банерів - встановити безкоштовну антивірусну програму Dr. Web Curelt, скачати яку можна з офіційного сайту розробників (http://www.freedrweb.com/cureit). Ця програма призначена для сканування вашого комп'ютера, виявлення та усунення будь-яких шкідливих програм. Також утиліта дозволить вам розблокувати доступ до популярних сайтів, наприклад "Однокласники" або "В Контакте".
4
Програму Dr. Web Curelt не потрібно встановлювати. Тому все, що вам потрібно зробити - запустити сканування системи. В результаті ви повинні позбавитися від всіх рекламних банерів, які сильно заважають вашій роботі за комп'ютером.
5
Також існує альтернативна програма Kaspersky Virus Removal Tool (http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool), яка була розроблена Лабораторією Касперського. Ця антивірусна програма ще більш проста і зручна у використанні, ніж попередня. У ній міститися оновлювані антивірусні бази, які виявлять навіть самі нові віруси і шкідливі програми, в тому числі і рекламні банери.
Останнім часом все більше користувачів стикається з такою проблемою, як поява на робочому столі комп'ютера рекламного банера . Видалити його досить складно, і його розробники для того, щоб розблокувати ПК, пропонують надіслати платне смс-повідомлення на короткий номер. Робити цього не потрібно.
Інструкція
1
Спочатку зайдіть в головне меню операційної системи «Пуск, потім в« Панель управління »і відкрийте розділ під назвою« Установка та видалення програм ». Відкрився список перевірте на наявність яких-небудь підозрілих програм, невстановлених вами. Найчастіше банери блокують повністю робочий стіл комп'ютера, саме тому запустіть ПК в безпечному режимі. Якщо ви знайшли підозрілий компонент, видаліть його відразу ж.
2
Якщо рекламний банер знаходиться в браузері Internet Explorer, видалити його можна, відкривши меню під назвою «Сервіс» і перейшовши в розділ «Налаштування», потім в підрозділ «Управління надбудовами». Видаліть всі елементи у вікні. Зазвичай всі банери розміщуються саме в цьому меню, саме тому після того як ви перезавантажте браузер, вся реклама повинна зникнути.
3
Найбільш легкий спосіб гарантованого позбавлення від всіх банерів - установка безкоштовної антивірусної програми Dr. Web Curelt. Завантажити її можна з офіційного веб-сайту за адресою http://www.freedrweb.com/cureit. Дана програма призначається для сканування вашого ПК, виявлення, а потім і усунення шкідливих програм. Ще утиліта дозволяє розблокувати доступ до популярних ресурсів, наприклад, соціальним мережам «В Контакте» або «Однокласники». Не встановлюйте програму Dr. Web Curelt. Досить запустити сканування системи. У підсумку ви повинні позбавитися від рекламних банерів, сильно заважають роботі за комп'ютером.
4
Також є альтернативна програма під назвою Kaspersky Virus Removal Tool, яка знаходиться за адресою http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool і розроблена Лабораторією Касперського. Цей антивирусник ще більш простий і зручний у застосуванні, ніж попередній. У ньому містяться антивірусні бази, які регулярно оновлюються і виявляють навіть нові віруси і шкідливі програми, в тому числі і банери.