Як зробити самому припливну вентиляцію. приточное отвір де зробити.

Свіжий і чисте повітря необхідний не тільки людям, а й оточуючих їх предметів і механізмам. Як вчинити, якщо природні методи вентиляції, такі, наприклад, як провітрювання, не справляються з поставленим завданням? Адже наслідками цього можуть бути псування продуктів, меблів, дерев'яних і металевих предметів, стін, а також проблеми зі здоров'ям людини.
Вам знадобиться
  • 2 вентилятора, повітроводи внутрішні і зовнішні, фільтр, калорифер, інструменти для монтажу
Інструкція
1
Припливна вентиляція здатна вирішити проблему нестачі свіжого повітря в будинку, гаражі, погребі чи лазні, забезпечити видалення зайвої вологи. Збираючись самостійно виготовити приточную вентиляцію , насамперед, необхідно розрахувати діаметр вентиляційного отвору. Діаметр розраховують виходячи з формули - 15 мм на 1 квадратний метр приміщення. Таким чином, для кімнати площею 10 квадратних метрів необхідно вентиляційний отвір діаметром 150 мм.
2
Припливний отвір повинен знаходитися трохи вище рівня підлоги приміщення. Зовні від отвору монтується повітропровід 30-40 см заввишки. Верхній отвір воздуховода має бути захищене від сміття і комах сіткою і невеликим навісом. Всередині приміщення від припливного отвору також монтується горизонтальний або вертикальний воздуховод з отворами. По ньому свіже повітря буде розподілятися по приміщенню.
3
Витяжний отвір має бути розташоване на рівні стелі на протилежній від припливного отвору стіні приміщення. Повітропровід виводиться на 30-50 см над рівнем даху і також захищається сіткою і навісом.
4
Коли повітроводи змонтовані, в приточное вентиляційний отвір встановлюється вентилятор, який буде направляти потік зовнішнього повітря спочатку у фільтр, потім - в калорифер, а з нього - за внутрішніми воздуховодам. Калорифер необхідний для нагрівання зовнішнього повітря до необхідної температури в холодну пору року. У теплі місяці його можна не підключати. Очищають повітря фільтри вимагають періодичної заміни.
5
Для ефективної роботи витяжного отвору в нього встановлюється другий вентилятор. Найпростіша припливно-витяжна система готова. За цим принципом можна монтувати і більш складні, розгалужені конструкції.