Як знайти друга для дитини.

В житті кожної людини дружба відіграє істотну роль. Друзі з'являються ще в ранньому дитинстві, коли мама виходить на вулицю гуляти з дитиною. Водить його в дитячі гуртки. Спочатку дуже складно зав'язати знайомство і дружбу. Все приходить з часом.
Інструкція
1
До двох років всі діти починають тягнутися до однолітків. До цього віку дитині вже недостатньо спілкування в колі сім'ї. Багато стикалися з тим, що дитини неможливо забрати додому з ігрового майданчика? Це цілком нормальне явище. Дитина росте, йому просто необхідно для власного розвитку спілкування з однолітками. Батьки в свою чергу повинні прищеплювати ази спілкування своєму малюкові якомога раніше. Це зіграє величезну роль при початку контакту з іншими дітьми. Але знайти справжніх друзів дуже складно.
2
Що стосується зовсім маленьких дітей, то величезну роль грає відвідування розвиваючих заходів, гуртків або секцій. У всіх містах є групи, в яких займаються з дітьми, які навіть ще не ходять в ясла. Ці гуртки організовують психологи і педагоги. Батьки возять в такі місця своїх малюків, щоб їх підготували до ясел, грали з ними, розвивали їх. Їх вчать спілкуватися. Якраз з цього і може зав'язатися дружба. Іноді після знайомства на таких гуртках діти просять маму йти грати з якимось певним дитиною. Батьки з дітьми починають спілкуватися і поза гуртка.
3
Майданчик біля будинку теж може служити місцем знайомства і появи друзів. Діти починають спілкуватися з тими, хто без праці йде на контакт. Безумовно діти не тільки грають, але і конфліктують. Не поділили відро або красиву машинку. Вдома дитина постійно перебуває під опікою рідних і думає, що так має бути скрізь. Вчіть якомога раніше дитини же не бути жадібним. Коли діти почали сваритися, не треба стояти в стороні, треба згладити конфлікт.
4
Поясніть дитині, як можна зробити перший крок для знайомства. Візьміть своє чадо за руку і познайомтеся спочатку з вашою допомогою. Пояснюйте дитині, що треба вміти слухати, співчувати, сопережівать.Ходіте частіше в гості до друзів, де є маленькі діти. Нехай діти спілкуються. Дивлячись на ваше спілкування з друзями, дитина буде брати приклад. А хороший приклад йому тільки на користь.
Корисна порада
Не обмежуйте дитину в спілкуванні з іншими дітьми.