Як налаштувати виділену лінію.

Виділена лінія - це волоконно-оптичний або радіоканал, за використання якого стягується абонентська плата. Зараз існує безліч провайдерів, що забезпечують підключення до виділеної лінії. Найчастіше підключення і апаратну настройку лінії провайдер проводить безкоштовно або за невелику плату. А ось настройка комп'ютера клієнта не завжди входить в обов'язки постачальника послуг інтернету.
Інструкція
1
Перевірка даннихКогда ви уклали договір з провайдером, представник компанії повинен видати вам всі необхідні дані для ручної настройки мережі. Якщо з якихось причин у вас не виявилося цих документів, то необхідно звернутися в службу підтримки вашого інтернет провайдера. Вам повинні надати наступні дані: IP-адреса, маска підмережі, основний шлюз, DNS-сервер, проксі сервер (якщо передбачений провайдером), Home Page адресу (адресу домашньої сторінки провайдера).
2
Створення подключеніяДля створення нового підключення перейдіть в «Панель управління», «Мережеве оточення» (Win XP), або «Панель управління», «Центр управління мережами і загальним доступом» (Win 7/vista). Зі списку виберіть «Підключення по локальній мережі». Якщо підключення відсутнє, перевірте, чи підключений кабель інтернету або переустановите драйвер мережевої плати. Викличте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші на «Підключення по локальній мережі». Виберете «Властивості», «Протокол інтернету версії 4 (TCP/IPv4)», «Властивості». Тепер заповніть всі дані надані вашим провайдером.
3
Налаштування VPN подключеніяЗапустіте «Майстер нових підключень». Виберіть пункт "Підключити до мережі на робочому місці" і натисніть "Далі". Клікніть «Підключення до віртуальної приватної мережі». У рядку «Організація» напишіть ім'я, вказане в ваших документах. Після створення підключення зайдіть в його властивості. У вкладці «Загальні» вкажіть адресу VPN сервера. У додаткових параметрах безпеки поставте галочку у протоколу перевірки пароля CHAP. Запустіть ярлик підключення і введіть ім'я і пароль, надані оператором.
4
Тепер відкрийте браузер і зайдіть на будь-який сайт. Якщо нічого не вийшло, не турбуйтеся. Налаштування застосуються через деякий час (15 - 20 хв). Якщо ж виникли будь-які проблеми, зверніться в службу підтримки провайдера.
Практично кожен російський меломан хоч раз на тиждень, але дивиться кліпи, які транслюються по телеканалу Муз ТВ. З цієї причини (а можливо, і по ряду інших) так важливо вміти самостійно настроювати трансляцію цього сигналу.
Вам знадобиться
  • інструкція до телевізора, пульт.
Інструкція
1
Якщо у вас кабельне ТБ, з усією уважністю прочитайте інструкцію з налаштування каналів, після чого поверніть Муз ТВ на своє колишнє місце (якщо канал уже був налаштований). Налаштуйте цей канал або в автоматичному, або ж в ручному режимі.
2
Якщо ці дії до результатів не привели, зателефонуйте (або відвідайте) в сервісну компанію, яка обслуговує ваші телевізійні мережі. Є ймовірність, що причина зникнення (або відсутності) каналу полягає в збоях або в роботі системи, або в вашому телевізорі.
3
Зателефонуйте в обслуговуючу фірму також в тому випадку, якщо донедавна канал віщав абсолютно нормально, а зараз він не «хоче» повертатися на колишнє місце. Відразу після звернення чекайте появи співробітника: він повинен буде перевірити як кабель, так і стійкість проходження сигналу.
4
У вас звичайнісінька індивідуальна антена? В такому випадку вона просто не справляється з віддаленістю сигналу (розташована далеко від телевежі). Спробуйте зловити сигнал, повертаючи антену в інші сторони або кардинально поміняв її місце розташування.
5
Якщо ви користуєтеся супутниковою тарілкою, то ознайомтеся з її настройками. Якщо канал уже був налаштований, швидше за все, просто збилися параметри. Якщо ж ви тільки збираєтеся його встановити, дотримуйтесь інструкцій до телевізора і супутниковій тарілці.
6
Якщо Муз ТВ «пішов» зі свого місця, порівняйте діючі показники зі стандартними. Зайдіть в меню «Установка» (для цього введіть код 0000). Відразу після цього виберіть "Налаштування LNB». Тут потрібно вказати назву супутника, нижню і верхню частоту каналу. Порівняйте показники зниклого Муз ТВ і одного з функціонуючих каналів, після чого запишіть дані. Потім встановіть такі ж показники, як і у чинного каналу.