Як відключити пароль на біос.

Установка пароля на BIOS є одним із способів захисту. Після установки пароля ніхто зі сторонніх не зайде на ваш комп'ютер або ноутбук. Але при бажанні ви можете і відключити пароль на BIOS. Це можна зробити декількома способами.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Clear BIOS
Інструкція
1
На багатьох материнських платах є джампер, який використовується для очистки BIOS. Розташований він біля акумулятора (батарейки). Його ще іноді виробники підписують Clear CMOS. Комп'ютер вимкніть, і відкрийте системний блок. Спробуйте переставити місцями джампер.В звичайному положенні джампер розташований на значенні 1-2, а для скидання налаштувань поставте його в положення 2-3. Через пару секунд поверніть все на свої місця. Закрийте системний блок і спробуйте включити комп'ютер. Система попросить натиснути вас клавішу F1. Встановіть параметри BIOS. Пароль буде знято.
2
Можна скинути пароль і без джампера, так як вони не завжди є на платі. Джерелом живлення для BIOS є акумулятор. Його і потрібно використовувати для скидання пароля. Розташований він на системної платі. Для скидання пароля витягніть шнур живлення з розетки. Дістаньте акумулятор. Для цього натисніть фіксатор скріпкою або кнопкою. Далі спробуйте замкнути висновки підключення токопроводящим яким-небудь предметом на 2 секунди і відпустіть. Тепер почекайте п'ять хвилин і поверніть акумулятора назад назад на колишнє місце. Замикати слід тільки один раз.
3
Можете спробувати видалити пароль програмно. Скачайте і запишіть на диск або дискету програму Clear BIOS. З її допомогою можна видалити паролі, встановлені при вході в BIOS. Завантажте комп'ютер з цього диску. Перейдіть на пристрій з програмою і наберіть у командному рядку CleaBIOS. Для запуску команди натисніть клавішу Enter. Повинно з'явитися вираз bios clean. Натисніть на Enter. Пароль буде видалено. Перезавантажте комп'ютер. Зайдіть знову в BIOS і виставте потрібні налаштування, які могли бути скинуті.