Як знизити навантаження на процесор. процесор завантажений Як перевірити.

Процесор (центральний процесор, ЦП) - це мікросхема, яка є головним обчислювальним і керуючим елементом комп'ютера. Продуктивність процесора визначає продуктивність комп'ютера в цілому. Але іноді продуктивність комп'ютера знижується через велику навантаження на процесор.
Інструкція
1
З'ясуйте, наскільки завантажений процесор. Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del і запустіть «Диспетчер завдань». Виберіть вкладку «Швидкодія» і подивіться відсоток завантаження центрального процесора. На вкладці «Процеси» ви можете побачити, які процеси навантажують процесор і знижують його швидкодія.
2
Вимкніть програму, яка запустила цей процес. Натисніть на кнопку закриття програми або командою «Вихід» з меню. Спробуйте зняти задачу в «Диспетчері завдань», якщо програма не відповідає. Якщо і це не спрацювало, завершите процес в «Диспетчері завдань». Будьте уважні, завершувати слід тільки процеси користувача, ні в якому разі службові процеси.
3
На навантаження процесора можуть вплинути програми, які не відповідають конфігурації комп'ютера. Видаліть їх. Завжди звертайте увагу на системні вимоги програм.
4
На швидкодії системи позначається наявність на комп'ютері вірусів і шкідливого програмного забезпечення. Встановіть антивірус і проведіть перевірку комп'ютера. Видаліть віруси і шкідливі програми. Якщо у вас є підключення до мережі, необхідно встановити фаєрвол - він захищатиме інтернет-з'єднання.
5
Важливими компонентами системи є багато служб, і система не зможе працювати без них. Деякі служби можна безболісно відключити, що заощадить пам'ять і зменшить навантаження на процесор.
6
Відкрийте список служб ("Панель управління", "Адміністрування", "Служби"). Колонка «Стан» відображає поточний стан служби (працює або відключена), колонка «Тип запуску» визначає, чи буде служба запускатися автоматично при завантаженні Windows. Щоб відключити службу, двічі клацніть на ній і встановіть «Відключено» в колонці «Тип запуску».
7
Вимкніть невикористовувані служби. Щоб була можливість відновити комп'ютер при пошкодженні нормальної роботи, створіть точку відновлення. Дійте обачно і завжди запам'ятовуйте, що конкретно ви зробили, щоб при необхідності повернути настройки в початковий стан.
8
Зверніться до фахівця, якщо проблеми з процесором виникають неодноразово.