Як відзначити першу річницю весілля. Як навчити дівчинку в'язати гачком.

Перша річниця весілля - найяскравіше і урочиста подія в житті молодят. Ситцеве весілля не дарма так називається. Ситець символізує крихкість і неміцність шлюбного союзу в період притирання характерів. Але, як кажуть, милі сваряться - тільки тішаться, а перша річниця повинна нагадати про те щасливу подію, що сталася рік тому.
Вам знадобиться
  • - весільну або вечірню сукню;
  • - фото з весілля або відео;
  • - кінопроектор з екраном;
  • - святковий стіл і гості.
Інструкція
1
Приготування. Інсценують свою торішню весілля і згадайте найкращі її моменти. Для цього буде потрібно кінопроектор і екран, на який будуть проектуватися весільні фото або відео протягом усього святкування річниці весілля . Також потрібно приготувати сукню, можна весільну, фату і розподілити ролі між гостями. Хтось буде працівником РАГСу, а хтось свідком і свідком. Може бути свідками будуть ті, хто виконували ці ролі на самому весіллі. Ну, і звичайно, приготуйте багатий святковий стіл і прикрасьте приміщення.
2
Процес одруження. Щоб не переграти (адже це все-таки перша річниця, а не саме весілля), розіграйте окремі сцени, аналогічні зображенням на екрані. Наприклад, можна показати ланцюжок фото: одягання кілець, розпис нареченого і нареченої, розпис свідків, мова працівника РАГСу і так далі, а ви й гості в цей час повторюєте дії на екрані. Все інше розігрувати буде зайвим. Можна тільки додати деякі елементи: прикрасити машини, надіти стрічки свідкам, купити весільний коровай і фужери.
3
Ваш особистий свято. Єдине, що бажано відтворити повністю, - це шлюбна ніч. Тут все залежить тільки від вашої фантазії: прикрасьте ліжко пелюстками троянд, приготуйте шампанське в відрі з льодом. Не забудьте красиво зізнатися своїй другій половинці в коханні. Подарунки одне одному можна вручити, коли залишитеся одні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що відзначати прийнято кожен місяць подружнього життя. Звичайно не завжди, а тільки перший рік.
Корисна порада
Традиційно прийнято відзначати першу річницю з батьками та друзями, але не варто забувати, що у вас вже своя сім'я і свій маленький світ, тому можна залишитися наодинці з другою половинкою. Приділіть максимум уваги вашому особистому свята.