Як зробити новорічний настрій.

Новорічне настрій - це відчуття незвичайного чудового свята, яке знайоме всім з дитинства. Але з віком віра в Діда Мороза проходить, а от очікування дива залишається, тому кожен в новорічну ніч стає трохи маленьким. А якщо раптом новорічне настрій, почуття чарівництва і дива відсутні, то створіть їх самі.
Вам знадобиться
  • - ялинка,
  • - прикраси,
  • - мішура,
  • - мандарини,
  • - подарунки.
Інструкція
1
Забудьте про роботу, про справи і проблеми. Звичайно, в Новий рік у більшості людей вихідний, але є й особистості, у яких робота не закінчується ніколи. Новорічне настрій несе з собою «легкість», а ось «тяжкість» проблем цілком може зіпсувати вам свято. Тому потрібно хоча б на одну ніч відключитися від всіх турбот і зайнятися святковими приємними клопотами.
2
Пам'ятайте, що Новий рік - сімейне свято. Його обов'язково потрібно провести з людьми, які вас люблять: родичі, дружина (чоловік), діти, друзі. У всіх є близькі люди, головне, не забувати про них. Навіть якщо ви давно не бачилися, зателефонуйте і запропонуйте разом зустріти свято. Очікування майбутньої приємної зустрічі обов'язково подарує вам той настрій, який потрібен для веселощів. А якщо у вас в родині є діти, то можна запросити Діда Мороза і Снігуроньку. Подібне доповнення забезпечить прекрасне настрій і дітям, і дорослим.
3
Створіть відповідну атмосферу. Напевно у кожної людини є якісь спогади, можливо дитячі, про ошатною красуні ялинці, про запах мандарин (які є в будь-якому новорічному подарунку), про незабутній салют в нічному небі. Це моменти, які говорять про те, що новорічне настрій є щось особливе, ні який інший свято не дає такого непередаваного відчуття казки. Здається, що всі негаразди залишаться в старому році, а в новому все буде добре. І, звичайно ж, жарти, сміх, ігри - все має бути весело.
4
Не забудьте про подарунки. Бути може, саме вам судилося стати для близьких людей Дідом Морозом і виконати їх заповітні бажання. Тому дуже уважно поставтеся до вибору презентів: по-перше, це допоможе налаштуватися на святковий лад, а, по-друге, принесе приємне відчуття задоволення, якщо доставите комусь радість. Головне знати, що новорічне настрій ми створюємо собі самі: вибором подарунків, прикрасою ялинки, святковим застіллям у колі улюблених людей і, звичайно ж, веселощами і радістю. І якщо сильно захотіти, то, закривши очі і представивши себе в Новому році, можна створити таке настрій в будь-який час року, навіть влітку.