Як зберегти на флеш-карту.

Флеш-карти , а по-іншому usb flash накопичувачі, створені для того, щоб зберігати і переносити інформацію. У таких пристроїв буває зовсім різний обсяг пам'яті і розраховувати його необхідно про запас, в іншому випадку може виникнути ситуація, коли буде потрібно перенесення або збереження набагато більшої кількості інформації, а флеш-карта не дозволить цього. Отже, спочатку беріть флешку з великою кількістю пам'яті, та до того ж вартість накопичувачів пам'яті різного обсягу різниться зовсім незначно.
Інструкція
1
Вивчіть уважно дані про можливості флеш-карти при купівлі та візьміть ту, яка буде працювати з хорошою швидкістю при обміні даними. Сучасні usb flash накопичувачі виробляють запис зі швидкістю, що становить 10Мб/с, а зчитують дані ще швидше.
2
Є ще один важливий критерій вибору - це розмір. Звичайно, це справа смаку. В наш час зустрічаються флешки від 5-6 сантиметрів завдовжки до розмірів стандартної SIM-карти. Довіряти важливу інформацію потрібно надійній техніці.
3
Купуйте водонепроникні і ударостійкі моделі, корпус у яких виконаний з металу або ж іншого матеріалу, який володіє удароміцними властивостями. Приміром, мініатюрні флеш-карти хоч і коштують значно дорожче, але, на жаль, легко ламаються або губляться.
4
Сміливо купуйте флешку у якої USB-штекер розташований в корпусі і закривається зручним, добре закріплювався ковпачком. Ще важливим плюсом буде, якщо ваш пристрій буде оснащено індикатором роботи, завдяки якому одразу ставати ясно - чи можна витягувати накопичувач пам'яті з комп'ютера.
5
Якщо ви хочете повноцінно користуватися флеш-картою, потрібно навчитися копіювати. Копіюванням називають переміщення папок і файлів з одного місця в інше. Помістіть флеш-накопичувач в USB-роз'єм вашого комп'ютера, що знаходиться на передній панелі системного блоку.
6
Через пару секунд комп'ютер виявить нове джерело інформації. Клацніть правою кнопкою мишки по теці або файлу, яку потрібно перенести на флешку і в списку, натисніть на «Копіювати» .Далі відкрийте папку, яка містить інформацію для флешкарти (зазвичай вона знаходиться в розділі «Мій комп'ютер», далі в списку носіїв виберете «Сумний диск »), клацніть правою кнопкою мишки по порожньому місці і виберіть" Вставити ". От і все. Тепер ця папка або файл збережений і на вашому комп'ютері, і на вашій флеш-карті.