Як визначити обсяг двигуна.

Необхідність знання точних параметрів вашого автомобіля виникає досить часто і часто в найнесподіваніших ситуаціях. Ремонт чи це будь-яких вузлів вашого автомобіля, постановка його на облік, угоди з купівлі-продажу, застави або викупу. В цілому, в життєвих ситуаціях, коли вам буде потрібно той чи інший точний параметр авто. Одним з таких параметрів є обсяг вашого двигуна . Як же швидко і головне точно дізнатися обсяг вашої «залізної конячки». Зазвичай цю інформацію можна довідатися з паспорта технічного засобу, але в деяких випадках він може бути не зазначений. Тоді можна скористатися визначенням обсягу двигуна вашого автомобіля по VIN номеру.
Вам знадобиться
  • Автомобіль, доступ до мережі інтернет, здатність шукати потрібну інформацію, відсіваючи «сміття» і, звичайно ж, трохи терпіння.
Інструкція
1
Відкрийте капот. Вам необхідно знайди на корпусі двигуна циферно-буквенную наклейку або відтиск приблизно такого виду: 4JGBB86E26A017269. В цьому номері (VIN номері) закладена інформація про абсолютно всіх основних технічних характеристиках автомобіля. У тому числі, і робочий об'єм двигуна .
2
Перепишіть номер на папір і вирушайте за комп'ютер, підключений до інтернету.
3
Сьогодні по VIN знайти всі дані по вашому авто можна дійсно легко і швидко. Зайдіть в будь-яку пошукову систему і введіть пошуковий запит, наприклад: «номер VIN». Далі вам і знадобиться вміння виділяти важливе, відсіваючи непотрібне. Серед іншої інформації ви обов'язково знайдете відомості і про обсяг двигуна .
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що скрізь, де людина утрудняється що-небудь зробити самостійно, обов'язково присутні шахраї, які будь-яким способом хочуть змусити вас розлучитися з певною сумою грошей. Тому, перш ніж скористатися послугами сумнівних «помічників», подумайте тричі і об'єктивно розгляньте всі умови ваших домовленостей. Так само не варто вірити пропозиціям про продаж «супер» або «чудо» -бази даних, де по кліку миші ви моментально отримаєте всю інформацію. Інформація по VIN номерам абсолютно безкоштовна. А ось база може бути «лялькою», пустушкою, від якої буде лише почуття розчарування і образи на самого себе.
Корисна порада
Для прискорення процесу пошуку задавайте його параметри з використанням назви марки вашого авто. Таким чином, ви звузите пошук до потрібних розмірів, відсіявши багато непотрібних результатів пошукового запиту.