Як святкувати новий рік вдома.

Новий рік - це свято, яке любить і з нетерпінням чекає більшість людей. Для когось він асоціюється з новими надіями та очікуваннями, а для когось це єдина можливість зібратися всією родиною. Кажуть, що як зустрінеш Нови рік , так його і проведеш, тому всі, хто любить це свято, прагнуть зустріти його якось по особливому. Але як можна цікаво відсвяткувати Новий рік будинку?
Інструкція
1
Перший спосіб - традиційне застілля. Комусь таке святкування може здатися нудним, але, тим не менше, воно має право на існування. Однак щоб все-таки його урізноманітнити, можна приготувати незвичайні страви. Звичайно, олів'є є незмінним атрибутом цього зимового свята, але от з іншими стравами можна пофантазувати. Або ж, якщо ви боїтеся експериментів в області кулінарії, то просто надайте блюдам незвичайний зовнішній вигляд. Можете також приготувати щось на зразок печива бажань. У кожне таке засуньте папірець з приємним побажанням, ваші гості будуть приємно здивовані, виявивши її.
2
Влаштуйте костюмовану вечірку. Нехай кожен з ваших гостей вбереться в яким-небудь персонажем. Підберіть веселу запальну музику, приготуйте легку закуску і напої, щоб люди могли вгамувати спрагу і голод в перервах між танцями. Також можете придумати якісь конкурси, щоб ваша вечірка була ще запальною і цікавіше, а за перемогу в змаганнях даруєте своїм друзям маленькі подаруночки. А після бою курантів вийдіть на вулицю і влаштуйте невелике феєрверк-шоу.
3
Тематична вечірка. За своєю суттю вона схожа на костюмовану вечірку, але головна відмінність в тому, що гості приходять в костюмах якоїсь певної тематики. Наприклад, темою такого свята можуть бути 60-е рік и. Відповідно і одяг має бути підібрана в тому стилі, а також музика. Добре б і приміщенню, в якому буде проходити свято, надати ретро-від.Ілі можна зробити східну вечірку. Задрапіруйте кімнату яскравими, струмливими тканинами, замість стільців запропонуйте гостям подушки, замість обіднього столу можна використовувати низький столик або влаштуватися прямо на підлозі, включите арабську музику. Меню теж зробіть в східному стилі. Багато солодощів і східна кухня, напевно, припадуть до душі вашим друзям і родичам. А може бути, ви або хтось із ваших гостей вміє виконувати танець живота, тоді це буде взагалі чудово.
4
На Русі здавна в ново рік нюю ніч люди гадали, особливо цим захоплювалися молоді дівчата. Чому б і вам не влаштувати ніч гадань і пророкувань? Знайдіть в інтернеті або книгах кілька варіантів ворожінь і спробуйте провести їх разом з друзями. Тільки не варто ставитися до цього серйозно, адже затівається це для того, щоб перетворити звичайну ново рік нюю ніч в чарівну, а не для того, щоб на повному серйозі визначити, що очікує вас і ваших гостей в майбутньому .