Як з'єднувати мотиви, зв'язані гачком. в'язання гачком Як соеденить мотиви.

В'язання з окремих мотивів з подальшим їх з'єднанням використовується в багатьох техніках в'язання гачком мереживних полотен. Це можуть бути і техніки фріформ, і ірландське мереживо. З'єднання окремих елементів за допомогою сітки є останнім етапом у створенні одягу і предметів інтер'єру, і може виконуватися декількома способами.
Вам знадобиться
  • Нитки, гачок, голка, шпильки, форма.
Інструкція
1
Візьміть пов'язані вами мотиви і викрійку готового виробу. Розкладіть мотиви таким чином, як хотіли б бачити їх на вашій шалі або жакеті. Для зручності приколіть їх шпильками. Ви можете створити свою неповторну композицію, а можете подивитися в інтернеті роботи визнаних майстринь і спробувати повторити їх візерунок.
2
По-перше, можна пов'язати філейну сітку, прикрасивши її потім окремими мотивами. Ця сітка в'яжеться клітинами. Для початку зв'яжіть одну-дві повітряних петлі і один стовпчик. Це і є підстава вашої ажурною сітки. В'яжіть стовпчик і повітряні петлі до тих пір, поки сітка не досягне бажаного вами розміру. Розмір клітин на вашому полотні регулюється числом повітряних петель.
3
Потім на готову сітку пришити окремі мотиви, складаючись в прекрасну картину. При бажанні краю сітки можна обв'язати облямівкою.
4
Мотиви мережива можна з'єднати за допомогою брід і ланцюжків повітряних петель. Бріди - товсті шнури, які можна пов'язати, просто провязав ланцюжок повітряних петель у зворотний бік. Також можна скласти в кілька разів довгу нитку і обкрутити її іншою ниткою - вийде міцний шнур. Бріди заповнюють фон і надають виробу особливу вишуканість. Так само, як і мотиви, за допомогою ланцюжка повітряних петель вони вплутуються в полотно готового виробу.
5
Якщо ви хочете, щоб ваше готовий виріб було щільним і теплим, мотиви можна зшити між собою голкою. Викладіть по викрійці візерунок, тільки в даному випадку мотиви повинні близько прилягати одне до одного. Приколіть мотиви шпильками до викрійці - так вам буде простіше працювати. Потім візьміть голку з відповідної за кольором ниткою і зшийте мотиви між собою.
Корисна порада
Якщо створення викрійки для подальшого з'єднання мотивів мережива вам ніяк не дається, краще замовити її у швачки. Адже в разі неправильного побудови викрійки і з'єднання мотивів по ній, ви зіпсуєте свій виріб.