Як підгодовувати кошенят.

Малюки - кошенята розчулюють і радують, навряд чи хтось зможе пройти повз пухнастого пищало грудочки. Поява в будинку кошеняти почасти схоже на народження дитини: турботи, тривоги і навіть безсонні ночі! У певному віці кошенята м, як і грудним дітям, потрібен прикорм, адже материнського молока їм вже недостатньо. Підгодовувати кошенят потрібно грамотно, щоб не викликати проблем з травленням і подальшим зростанням.
Інструкція
1
Якщо кошенята м не вистачає материнського молока, годуйте їх спеціальним сухим молоком для кошенят, його попередньо потрібно розвести в зазначених на банці пропорціях.
2
Деякі фахівці пропонують замінити сухе молоко для кішок на дитячу молочну суміш, у випадку, якщо молоко для кошенят погано перетравлюється. Але майте на увазі, що дитячу суміш для кошенят слід робити більш рідкою.
3
Якщо кошеня позбавлений можливості смоктати материнське молоко в перший місяць життя, годуєте його за допомогою піпетки або шприца без голки. Слідкуйте за тим, щоб кошеня не захлинувся.
4
Коли кошенята м виповнилося три-чотири місяці, запропонуйте їм рідку вівсяну кашу. Її краще варити на воді, адже коров'яче молоко перетравлюється важко і може викликати розлад кишечника. У кашу можна додати ложку нежирних вершків. Використовуючи маленьку пластикову ложку, зачерпніть невелика кількість каші і покладіть її в пащу кошеняті. Потім покладіть кашу в миску тваринного і піднесіть його ближче до еде.Естественно, все кошенята поводяться по-різному. Хтось відразу впадає поглинати кашу, а когось довгий час доведеться годувати з ложки.
5
Через пару тижнів запропонуйте кошеняті його перші консерви для кошенят. Перший час можна змішувати їх з кашею. Коли ж кошеня звикне до незнайомого смаку, консерви можна давати окремо, як самостійне блюдо.Раз на два тижні давайте малюкові курячий жовток і нежирну сметану.
6
Ще через 2-3 тижні, за умови, що нова їжа перетравлюється добре, дайте кошеняті відварну рибу (океанічну, нежирну) і домашній м'ясний фарш.
7
Слідкуйте за вагою кошеня, регулярно його зважуйте. При правильному догляді і повноцінному регулярному харчуванні кошенята постійно набирають вагу. Щотижня кошеня в середньому додає по 100 гр. Якщо збільшення ваги незначна, тварина або хворіє, або недоїдає. У будь-якому випадку варто перевірити якість продуктів і раціон.
Зверніть увагу
З того моменту, як кошеня став харчуватися іншою їжею, крім материнського молока, подумайте про привчанні його до туалету. Поставте лоток, який стане туалетом саме для цього кошеняти, і покладіть туди трохи брудного наповнювача з материнського лотка. З часом кошеня звикне використовувати лоток за прямим призначенням.
Корисна порада
Замість м'ясних консервів на перших порах можна використовувати м'ясне пюре для дитячого харчування. М'ясо вибирайте нежирне, не варто давати свинину.