Як зшити блузку з шовку. блузка з шовку зшити.

Шовк - тканина старовинна і непроста, а тому й взаємини з цим чудовим матеріалом теж непрості. Довжина шовкової нитки становить від 800 до 1000 м. Ця нитка має трикутний перетин і, на зразок призми, відбиває світло, в результаті цього шовк має неймовірно красиве переливання і блиск. Натуральний шовк - матеріал дуже дорогий і буде прикро зіпсувати виріб. Так як же зшити блузку з шовку, вигідно підкресливши достоїнства цієї чудової тканини?
Вам знадобиться
  • шовк, спеціальні ножиці для роботи з тонкими тканинами, тонка голка, нитки
Інструкція
1
Вибираючи модель для шиття блузки з шовку, візьміть до уваги, що не варто перевантажувати шовкову блузку складним кроєм і деталями. Краще вибрати модель вільного покрою. Ця тканина чудово виглядає, коли вільно спадає, як би «показуючи» всю свою красу і пластичність.
2
Перша складність, з якою стикається кравчиня - це розкрій тканини. Тканина дуже ковзає, і весь час норовить «втекти». Для розкрою слизьких і тонких тканин, таких як шовк, скористайтеся спеціальними ножицями, які мають леза з зазублинами, тканина утримується такими ножицями, не ковзає і не тікає.
3
Шовк має ще одну неприємну особливість роз'їжджатися в швах, тому початківці кравчині не люблять працювати з цією тканиною. Шви цілком можливо зміцнити, скориставшись методом під назвою «гон-конг». Викроїте деталі з основної тканини, залишивши 1,5 см на припуски для швів. Викроїте підкладку за викрійками, які використовували для розкрою поличок і спинки. На бічних швах, середині спинки, переду і плечових швах залиште додаткові припуски 1,3 см. Разом, припуски на цих швах підкладки складе 2,8 см. Далі сколіть основні деталі і деталі підкладки лицьовими сторонами один до одного по плечових і вертикальним швах, ретельно з'єднавши всі зрізи деталей. Обов'язково перевірте роботу швейної машинки на непотрібних шматочках тканини, налагоджуючи рядок. На швейній машині встановіть невелику довжину стібка, максимально 2 мм.
4
Основні деталі стачайте з деталями підкладки, залишивши припуски шириною 6 міліметрів. Зрізи горловини, пройм і низу залиште необробленими. Потім виверніть деталі на лицьову сторону і розкладіть їх на столі рівно.
5
На підкладці заутюжьте згини, що виходять за краї основних деталей. Таким чином припуски виявляться всередині згинів. Стачайте всі деталі, як звичайно. При такій обробці швів всі зрізи будуть заховані усередині підкладки. А виглядати вони будуть просто дивовижно.
6
Гарну посадку блузки з шовку прилеглого силуету може забезпечити чохол або підкладка. Хоча можна домогтися гарного ефекту, використовуючи в якості чохла ту ж тканину.
7
Чи не строчите по шовку поперек шпильок, тому на тканини можуть залишитися дірочки. Якщо тканина дуже тонка і ніжна, при сточуванні підкладіть під тканину тонкий папір, наприклад, цигарковий. При роботі з шовком слід використовувати дуже тонкі голки. У цьому випадку ваша шовкова блузка буде не тільки чарівною, але і якісно зшитою.