Як красиво оформити свою фотографію.

Настало літо, і фотографії іноді додаються по кілька десятків на день, красиві і незрівнянні. Але проходить якийсь час і з'являється бажання їх ще більше прикрасити, зробити дійсно унікальними, відзначити якимось особливим чином, то мить, яку ви змогли зловити і зафіксувати на своїй фотографії.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Програма "Фото Міксер"
Інструкція
1
Існує величезна кількість програм і до них постійно додаються нові, що мають ще більші можливості і здатні ще краще прикрасити ваші фотографії. Додамо до них онлайн сервіси, здатні надати вам неоціненну допомогу в створенні витончених і чарівних композицій. Чимало розроблено відповідних програм для обробки зображень, які не вимагають підключення до інтернету.
2
Програма "Фото Міксер" містить велику кількість типів оформлення для різних видів фотографій. Вам тільки потрібно вибрати необхідний файл і тип редагування. Один клік мишкою і ваша фотографія невпізнанно змінилася. Тепер ви можете зберегти результат в комп'ютері, опублікувати на улюбленому сайті або просто встановити як фоновий малюнок на своєму комп'ютері.
3
Також варто відзначити, що у вас буде ще більше можливостей прикраси своїх фотографій в інтернеті. Адже "Фото Міксер" є професійним сайтом, орієнтованим на звичайних користувачів. Він в свою чергу дозволяє декількома діями створити унікальний колаж. Жартівливі фото, дитячі композиції, весільні іменні запрошення - все це можливо в даному сервісі. Адже в базі цього сайту міститься велика кількість шаблонів і заготовок, активно заохочують зліт вашої фантазії.
4
Не менші можливості надає своїм відвідувачам художній фото-портал Photo Funia. Величезна кількість рамок, обрамлень і різних ефектів дозволить до невпізнанності змінити вашу фотографію і отримати дивовижний шедевр фотомистецтва. Вам може здатися, що не можна ще більше поліпшити досконале, проте, прогрес у розвитку методик обробки зображень в черговий раз доводить зворотне. Можна обробити практично будь-яку фотографію , і перетворити в шедевр. Ви можете використовувати різні сервіси. На щастя, на даний момент їх в інтернеті велика кількість.