Як змінити свій сайт. Як змінити адресу свого сайту.

Періодично ми стикаємося з необхідністю змінити свій сайт . Причини можуть бути самі різні. Від спаду відвідуваності до обридлого дизайну. Іноді потреба переробити ресурс криється в морально застарілому движку, на якому він працює. В інших випадках причина - контент.
Вам знадобиться
  • -Комп'ютер;
  • -інтернет;
  • -сайт.
Інструкція
1
Переробіть дизайн сайт а, якщо вам перестало подобатися його оформлення. На сьогоднішній день популярний мінімалістичний дизайн з невеликою кількістю векторних елементів. Растрові зображення, які настільки щедро використовувалися в веб-дизайні на протязі десятиліть, вже не настільки актуальні в оформленні. Новий вид сайт а неодмінно приверне підйом відвідуваності. Так уже ми всі влаштовані, що актуальні течії нами сприймаються з великим інтересом.
2
Змініть структуру сайт а чи компоновку сторінок. Якщо пару років тому трендом було динамічне меню, то зараз вважається, що статичне меню краще. Сперечатися безглуздо, як безглуздо диспутувати на тему, який фотоапарат краще - цифровий або аналоговий. Але тренд - є тренд.
3
Зробіть сайт на іншому двигуні. Популярні раніше Joomla! і Wordpress відходять в минуле, поступаючись місцем таким CMS як Drupal і Datalife engine (DLE). По-перше, у них більше функціоналу, отже, ваш ресурс швидше приверне претензійних споживачів. По-друге, на них зручніше працювати.
4
Додайте новий контент. Пошукові системи стали значно гірше індексувати сайт и з текстовим наповненням, що вийшов з-під «пера» синонімайзер і електронних перекладачів. А дуже скоро і зовсім виключать їх з видачі. Окреме слово - контент, що складається з відсканованих та розпізнаних текстів. Світова спільнота все зорче стало стежити за дотриманням авторських і суміжних прав, а тому й таким сайт ам скоро прийде кінець. Але ви ще встигнете зберегти свої ресурси, якщо розмістите замість результатів сканування унікальні статті.
5
Змініть відеоряд. Фотографії, що ілюструють текстові блоки, повинні бути хорошої якості, названі «латиницею», мати підписи, релевантні ключовим запитам, яким присвячені дані сторінки. Ще одна велика помилка минулого - деякі зображення занадто багато важать, що уповільнює завантаження сайт а навіть у тих користувачів, у яких високошвидкісний інтернет.