Як написати претензію на взуття. претензія з якості взуття.

Нова пара взуття може виявитися вдалим придбанням, а може стати джерелом непередбачених проблем, якщо при виборі ви були недостатньо уважні або шлюб проявився незабаром поле покупки. У кожному разі, ви вправі скористатися гарантійними зобов'язаннями, виданими вам продавцем для заміни взуття або повернення сплаченої суми. Для цього в першу чергу слід скласти претензію за якістю товару і звернутися до кваліфікованого персоналу, де була придбана взуття.
Інструкція
1
Напишіть претензійний лист у вільній письмовій формі на стандартному аркуші формату А4. У правому верхньому куті, традиційно відводиться правилами оформлення ділових паперів під реквізити, вкажіть назву, форму власності та адреса торгуючої організації. Напишіть посаду та особисті дані (прізвище, ім'я та по батькові) керівника фірми, якій власне і адресована претензія. Нижче повідомте свої реквізити (ПІБ, домашню адресу та контактний телефон). У центрі аркуша напишіть назву документа "Претензія".
2
Основну частину почніть з констатації факту придбання пари взуття в конкретному магазині, з посиланням на наявні у вас підтверджуючі документи (касовий чек, гарантійний талон). Далі опишіть виявлені після покупки недоліки даної пари взуття.
3
Викладіть ваші вимоги, які можуть полягати в заміні на аналогічну пару взуття, зниження вартості, усунення недоліків (ремонт) або повернення сплаченої суми. Обов'язково вкажіть посилання на статтю 18 п.1 Закону «Про захист прав споживачів», відповідно до якого ви маєте право на виконання одного з ваших вимог.
4
В заключній частині вкажіть термін, який відведений Законом для розгляду вашої претензії. І повідомте про ваші наміри звернутися до суду для подальшого розгляду, якщо продавцем не буде вжито заходів по задоволенню ваших законних вимог. Перелічіть додатки, які будуть доповненням до вашого листа (касовий чек і гарантія).
5
Підпишіть претензію і поставте дату її складання. Складіть лист у двох примірниках, один з яких (з відміткою про вручення) залишиться у вас.
Зверніть увагу
Складіть лист у двох примірниках, один з яких (з відміткою про вручення) залишиться у вас. Претензія по якості, своєчасно складена і передана до кваліфікованого персоналу, може допомогти відстояти ваші права і врегулювати всі спірні питання, не доводячи справу до суду.
Корисна порада
Хоча претензійний лист і складається у вільній формі, все ж потрібно написати його так, щоб воно містило всі необхідні моменти, які не дозволять отримати відмову в розгляді через юридично неграмотного оформлення.