Як запустити панель управління з командного рядка. Як через командний рядок панель управління.

Командний рядок є в будь-якої версії Windows, але користуються їй нечасто. Іноді скористатися командним рядком просто необхідно. Напевно, багато потрапляли в ситуацію, коли зникають всі значки на робочому столі, неможливо викликати диспетчер задач або запустити програму. Це може бути пов'язано з присутністю на комп'ютері вірусів або неправильною роботою Windows. Тоді до панелі управління звичайним способом доступ не отримати. Ось тоді і знадобиться командний рядок Windows.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Перш ніж користуватися командним рядком, потрібно спершу включити цей компонент. Натисніть на команду «Пуск», далі виберіть пункт "Всі програми", зі списку програм виберіть «Стандартні». Знайдіть пункт «Командний рядок», натисніть по ньому правою клавішею миші. Відкриється контекстне меню, в якому виберіть «Запуск від імені адміністратора». Відкриється командний рядок.
2
Врахуйте, що коли ви вводите дані в командний рядок, дуже важливо дотримуватися точний введення символів і строго дотримувати розкладку клавіатури. Якщо написана велика літера «С», то і вводити потрібно велику букву, отже, через клавішу Caps Lock.
3
Врахуйте, зовсім не обов'язково набирати команду на клавіатурі, можна просто копіювати команду, потім у вікні командного рядка натиснути праву кнопку миші і в контекстному меню вибрати команду «Вставити». Потім натисніть «Enter». Введіть або скопіюйте у вікні команду Control Panel. Після цього « Панель управління » запуститься. Тут доступні повністю всі компоненти «Панелі управління » Windows.
4
Тепер по найголовнішим компонентам «Панелі управління окремо». Для запуску компонента «адміністратірованіе» введіть control/name Microsoft.OfflineFiles. Для запуску компонента брандмауеера операційної системи введіть control/name Microsoft.BiometricDevices. Для відновлення системи до попереднього стану потрібно вести команду control/name Microsoft.WindowsFirewall. Для настройки компонента «Панелі управління » «Дата і час» знадобиться введення команди Date and Time.
5
Наступною компонент «Панелі управління » - «Диспетчер пристроїв». Знати команду виклику «Диспетчера пристроїв» за допомогою командної рядка важливо, оскільки дуже часто при проблемній роботі операційної системи саме «Диспетчер пристроїв" не запускається стандартним чином. Для запуску «Диспетчера пристроїв» введіть Device Manager. Цих компонентів цілком вистачить, щоб отримати доступ до більшості функцій операційної системи.
Панель управління в операційній системі Windows є головним інструментом, що дозволяє виконувати основні функції по налаштуванню і оформленню системи. За допомогою Панелі управління можна встановлювати і налаштовувати нове обладнання та облікові записи, виконувати різні настройки функціонування та безпеки Windows, а також видаляти встановлені програми.
Інструкція
1
Відкрити панель управління Windows можна декількома способами. Ви можете потрапити в Панель управління, якщо натиснете кнопку «Пуск» на панелі задач Windows, а потім виберіть пункт «Панель управління».
2
Крім того, Панель управління Windows відкривається, якщо ви клацніть по значку «Мій комп'ютер». На панелі ліворуч ви побачите розділ «Панель управління».
3
Ще один спосіб відкрити Панель управління - натиснути меню «Пуск» і клацнути на «Виконати», потім у віконці ввести Control і натиснути кнопку «ОК».
Корисна порада
Якщо у вас при спробі відкриття Панелі управління з'являється помилка, вам потрібно відкрити консоль «Групова політика» за допомогою «Пуск» - «Виконати» - gpedit.msc. Тут виберіть «Конфігурація користувача» - «Адміністративні шаблони» - «Панель управління» - «Заборонити доступ до панелі управління» та натисніть «Відключений».