Як встановити магнітолу в Renault Logan. Установка магнітоли в рено логан.

Renault Logan - одна з найбільш популярних машин середнього класу, що купуються в Росії. В її базовій комплектації відсутній магнітола, однак аудиоподготовка повинна бути проведена.
Інструкція
1
Витягніть заглушку, яка встановлена на місці майбутньої магнітоли. Для цього візьміть дві тонких викрутки, за допомогою яких піддіньте засувки і витягніть заглушку. На зворотному її частини ви виявите закріплені роз'єми ISO і антени, з якими необхідно далі працювати.
2
Уважно огляньте роз'єм антени, швидше за все він, так званого «європейського» вигляду. Це означає, що при підключенні магнітоли, яка вироблена в Китаї чи Японії, доведеться придбати антенний перехідник, який називається «Європа-Азія». Його вартість невелика і продається він повсюдно в магазинах, що торгують радіоелектронікою.
3
Роз'єм ISO призначений для того, що підвести до магнітоли харчування, динаміки і комутаційні сигнали. Огляньте його уважно. Пам'ятайте, що його верхня половина необхідна для під'єднання динаміків, і, швидше за все, розводка зроблена тільки для передніх колонок. Нижня частина роз'єму подає напругу з акумуляторної батареї, яка необхідна для живлення пам'яті приладу, для включення магнітоли після замку запалювання.
4
Уважно запам'ятайте колір і розташування проводів, якими виконано підключення динаміків на зворотному боці роз'єму, це стане в нагоді вам надалі, щоб уникнути непотрібної плутанини при приєднанні колонок до магнітоли. Огляньте тип роз'єму для динаміків, до якого підберіть відповідну вилку, або спорудити саморобний перехідник.
5
Вивчіть схему підключення аудіосистем в даному автомобілі. Пам'ятайте, що стандартний сигнал «+ 12V до антени» призначений для антен, які автоматично висуваються після того, як відбулося включення магнітоли. Даний тип сигналу тут не потрібно з причини того, що штатна антена в Renault Logan не володіє такою властивістю, як і багато магнітоли.