Як привітати батькам сина.

День народження сина - справа клопітка. Потрібно купити подарунок, організувати прийом гостей, придумати розважальну програму, приготувати частування. І, звичайно, підготувати вітальну промову. Зробити ваше поздоровлення оригінальним і незабутнім допоможуть фантазія, кмітливість і нижчеперелічені поради.
Інструкція
1
Підберіть яскраву вітальну листівку. Можна використовувати листівки з уже готовим текстом, відповідним за змістом і змістом вашому чаду. Але душевніше і зворушливішим будуть самостійно складені слова, згадка в тексті особистісних моментів, що стосуються вашої дитини. Вірші, звичайно, писати необов'язково. Невмілі або стандартні рими мало у кого здатні викликати позитивні емоції. Для сина постарше пишіть з гумором, можна для цього перефразувати підходящі за змістом відомі вірші, пісні, байки і так далі.
2
Приготуйте сюрприз винуватцеві торжества, постарайтеся налаштувати його на позитивний лад вже з ранку, адже день народження, як відомо, буває лише раз на рік. Наприклад, поки він спить, прикрасьте квартиру або хоча б його кімнату повітряними кулями, серпантином, вітальними плакатами з тематичним змістом. Вранці подив і захоплення синочка не буде меж.
3
Починайте ваші поздоровлення з самого пробудження іменинника. Адже, як правило, діти пам'ятають про свята задовго до їх настання і чекають з нетерпінням подарунків. Тому вручення їх не відкладайте до приходу гостей, а подаруйте по можливості вранці, до того, як син відправиться в дитячий садок або школу.
4
Замовте привітання на радіостанції, при цьому заздалегідь знайте, в який час воно буде звучати в ефірі. Улюблена пісня, заведена ді-джеєм відомого радіоканалу персонально, теж вельми обрадує іменинника.
5
Організуйте святкове меню будинки, навіть у разі проведення основного святкування в ресторані або кафе. Обов'язково спечіть або замовте в кондитерській святковий торт. В ідеалі тортик повинен відповідати кулінарним смакам вашої дитини, містити іменну напис і мати банальні, але так гаряче всіма улюблені свічки, задування яких гарантує виконання бажань.