Як відрегулювати фари протитуманні. Bassara регулювання протитуманних фар.

Видимість дороги під час руху є одним з найважливіших умов для безпеки водія і пішоходів. Тому, до висвітлення дорожнього полотна потрібно ставитися серйозно. Особливо важливо налаштувати хороше освітлення в умовах поганої видимості. Протитуманні фари якраз і створені для допомоги в управлінні автомобілем в умовах поганої видимості. Як же правильно налаштувати протитуманні фари і забезпечити максимум видимості в складних умовах?
Вам знадобиться
  • - автомобіль,
  • - викрутка,
  • - спеціально розмічений для регулювання екран.
Інструкція
1
Перед тим як починати регулювання, снаряди автомобіль додаткової масою в 70 кг (посадите в салон дружину з дитиною або приятеля, поставте балони з водою, можливо, ви придумаєте щось інше). Заправте повний бак. Ваш автомобіль повинен розташовуватися на рівній горизонтальній поверхні на відстані 10 метрів від екрану. Але на автофорум досвідчені люди запевняють, що і 5 метрів - цілком достатня дистанція.
2
Розмітьте екран певним чином. Екраном, до речі, може бути стіна або високий паркан. Необхідно накреслити лінії, які будуть в перетині або своїми краями позначати важливі точки. Висота нижньої лінії повинна відповідати відстані від землі до протитуманних фар. Також необхідно розмітити відстані від центру машини, якщо дивитися на неї в фас до центрів протитуманних фар. Верхня лінія - це подвоєне відстань від підлоги до центрів «противотуманок». В результаті у вас вийшов розлініяний полотно екрану, де є 2 точки центрів фар і лінії обмеження верхньої та нижньої межі світла.
3
Тепер переходите безпосередньо до регулювання фар. Встановіть автомобіль на відстані 10 м від екрану. За допомогою викрутки і регулювального гвинта на кожній противотуманной фарі вам необхідно домогтися фокуса пучка світла з фари в точках перетину центрів фар на екрані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8UpwEpHh_OA
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що завищення світла протитуманних фар заважатиме зустрічному транспорту і зліпити водіїв. Це може привести до аварійної ситуації. Тому дуже ретельно вивіряти регулювання.
Корисна порада
Не намагайтеся регулювати протитуманні фари по ширині. Особливість їх використання та конструкції передбачає регулювання тільки по висоті.