Як оформити самому зал кулями. прикрасити зал кулями своїми руками.

Повітряні кулі - це символ свята, радості, чудес і чарівних перетворень. Приміщення, прикрашене кулями , створює святкову атмосферу, дарує відчуття веселощів і торжества. Психологи вважають, що в залах, прикрашених повітряними кулями , люди відчувають себе більш легко і вільно. Крім того, всі повітряні кулі - родом з дитинства. А будь-яке дитинство - це світ фантазій та мрій. І все що потрібно, щоб самому прикрасити зал кулями , це трішки фантазії. Все інше - технічна сторона справи.
Інструкція
1
Якщо фантазії потрібен «стартовий капітал» для того, щоб почати оформлення, можна переглянути портфоліо фірм, що займаються оформленням залів, і згенерувати ідеї.
2
кулями, наповненими гелієм, можна прикрасити стільці в банкетному залі. Їх можна використовувати за основу букетів з куль. А також повітряні кулі з гелієм можна використовувати в якості сюрпризу, сховавши їх у великому мішку, а в самий урочистий момент випустити на волю.
3
За допомогою двостороннього скотчу кулі можна кріпити один до одного, і таким чином зробити склепіння, доріжки з куль, фігурки з кульок.
4
Щоб зробити арку, серце, пальму і будь-яку іншу об'ємну фігуру з кульок потрібно використовувати дріт в якості каркаса. Якщо каркаса не буде, то один лопнув кульку може зіпсувати всю композицію.
5
Щоб композиція з кульок була лаконічною, при оформленні одного залу найкраще використовувати не більше трьох кольорів кульок (якщо тільки спочатку навмисно не задумана недоладність в оформленні, наприклад, для дитячої вистави з клоунами і т.п.).
6
Кульки найкраще надувати НЕ ротом, а ручним або електричним насосом. Зав'язувати кулі потрібно не нитками, а міцними вузлами (які при бажанні складно буде розв'язати).
7
За допомогою різних за розміром і формою кульок легше створити різні тематичні композиції. Наприклад, пов'язані разом чотири кульки одного кольору і розміру і вставлений в середину кульку трохи менше і іншого кольору, - і квітка готовий.
8
Довгі різнокольорові стрічки, прив'язані до куль, допоможуть створити атмосферу феєрверку, святкового дощу, невловимості моменту.
9
При використанні в оформленні гелевих кульок, необхідно враховувати, що ці кулі літають в середньому 16 годин (кулі, надуті повітрям, чи не будуть здуватися близько тижня), отже, оформляти зал сильно заздалегідь не має сенсу. Кращий час для оформлення - за годину-дві до початку заходу.