Як навчитися грати на гітарі.

Гітара є популярним музичним інструментом. Навчитися грати на гітарі можна і самостійно, не вдаючись до послуг вчителів. Зробити це можна за допомогою самовчителів та навчальних відеороликах.
Вам знадобиться
  • Гітара
Інструкція
1
Ознайомтеся з п'ятьма основними акордами і табулатурою. Після того як ви вивчіть дані поняття, вам буде легше сприймати надалі інформацію з навчання грі на гітарі . Джерелом цих понять може служити інтернет.
2
Налаштуйте першу струну на гітарі , а потім вже решта. Перша струна настроюється шляхом затиснення струни на п'ятому ладу - повинен виходити звук такий же, як і вже налаштованого інструменту. Друга струна настроюється за допомогою першої струни гітари. Для цього затискаємо 2-у струну на п'ятому ладу, а першу струну вже не притискаємо. Тепер по черзі чіпляємо ці струни медіатором і отримуємо звучання цих струн в унісон. Третя струна, затиснута на дев'ятому ладу - звучить, як 1 відкрита струна. Четверта струна на дев'ятому ладу - як друга відкрита. П'ята струна гітари, затиснута на десятому ладу - як відкрита третя струна. Шоста струна на десятому ладу - як четверта відкрита.
3
Візьміть тональність ля-мінор. У ній три акорди (Am - Dm - E). Виконаєте кожен акорд чотири-п'ять разів - чотири-п'ять ударів великим пальцем правої руки по всіх струнах, від шостої до першої. Після третього акорду додайте перший - Am. Не кваплячись грайте ці акорди (Am - Dm - E - Am) до тих пір, поки пальці не звикнуть. Наступний крок - зіграйте кожен акорд по два рази. Коли ви зможете автоматично встановлювати пальці в цих акордах, спробуйте співати якусь пісню і підігравати собі на гітарі . Просту пісню можна виконати на трьох основних акордах, тому в кожній тональності ви бачите ці знамениті акорди. Виберіть собі зручну тональність і зіграйте що-небудь.
4
Скачайте в інтернеті будь-яку програму, яка здатна програвати табулатури і одночасно показувати якісь струни потрібно затискати, наприклад, Guitar Pro 5. Запустіть в цій програмі вашу улюблену пісню і практикуйтеся.
Корисна порада
Не заводьте заняття. Пробуйте далі грати, навіть якщо у вас нічого не виходить. Запросіть ваших товаришів, нехай вони оцінять ваші успіхи і висловлять свою думку. Не бійтеся крітікі.Прежде ніж переходити до пісень, обов'язково дуже добре вивчіть основні аккорди.Для більш ефективного навчання потрібно вивчати теорію гри на гітарі.