Як уповільнити ріст тіла. зупинити гормон росту.

Багатьох молодих людей лякає їх надмірно високий зростання . Перемахнувши в 13-14 років за 190 см, високі хлопці починають лякатися того, що буде з ними далі, адже рости належить ще кілька років. Піти проти гормону зростання а і перестати рости - завдання практично нездійсненне, але все-таки можна спробувати з нею впоратися.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, це звернутися за консультацією до ендокринолога. Можливо, що стрімке зростання - наслідок неправильної роботи організму. Після консультації лікар призначить відповідне лікування. Іноді швидкий зростання тіла походить від нестачі тестостерону, однак приймати його без рекомендації фахівця не слід, адже необхідно точно визначити індивідуальну дозу. Порушення роботи гіпофіза також впливає на зростання людини. Саме в гіпофізі (нижньому придатку мозку) виділяється гормон зростання а. Карликовий зростання або гігантизм - наслідок нестачі або надлишку гормону зростання а. Як лікування використовують гормональні препарати або хірургічне втручання, все залежить від ступеня тяжкості захворювання. Операція потрібна в тому випадку, якщо на гіпофізі виявлена пухлина.
2
Високий зростання - це не обов'язково захворювання. Велика частина швидко зростаючих юнаків залишаються при цьому абсолютно здоровими, п зростання про їх гормон зростання а виділяється інтенсивніше, ніж у однолітків. В цьому випадку, вірним способом призупинити зростання тіла є фізичні навантаження. Підняття штанги сприяє тому, що гормон зростання а починає працювати на збільшення м'язової маси. Багато хто не надто високі люди бояться починати гойдатися саме з цієї причини: можна втратити кілька дорогоцінних сантиметрів зростання а. Щоб не перевантажувати організм фахівці рекомендують робити більше підходів при не надто великому вазі штанги. А ось займатися в таких випадках легкою атлетикою не рекомендується.
3
Багато хто вважає, що, відмовившись від їжі, що містить кальцій, можна призупинити зростання тіла. Це невірно. Гормон продовжить виділятися в будь-якому випадку, а от кістки при цьому можуть постраждати. Кальцій слід вживати невеликими дозами, але регулярно. Найкраще їсти сир або йогурт вранці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=px2TN5QqzE8