Як відрізнити справжню туалетного воду від підробки. у мене протікає флакон з туалетною водою.

У наш час недобросовісні підприємці підробляють практично все. А парфумерія є просто ласим шматочком для виробників контрафактної продукції. Як вибрати «справжню» туалетну воду ? Слідуючи всього лише декільком правилам, ви зможете придбати саме те, що вам потрібно, і радіти бажаною ароматною покупці.
Інструкція
1
Купуйте туалетну воду у фірмових магазинах, де обов'язково є тестери. Розгляньте упаковку. Вона повинна бути щільною, всі написи на коробці - чітко пропечатані. Якщо упаковка - в целофані, то нехай він добре її обтягує, а шви - зроблені акуратні. Вважають, що вся фірмова парфумерія повинна бути «одягнена» в целофанову плівку, проте це не так. Багато фірм її випускають у коробці без целофану.
2
На упаковці обов'язково повинен бути штрих-код, напис "Made in France", якщо ви купуєте туалетну воду , виготовлену у Франції або "Made in USA", якщо парфум був виготовлений в США і т.д. Коли на коробці написано просто USA або France - проходьте мимо.
3
На упаковці з туалетною водою повинні бути написані слова "Eau de Toilette". Ще один важливий показник - справжній виробник обов'язково вказує процентний вміст алкоголю. У жіночому парфум вміст алкоголю від 6 до 15% композиції, а в чоловічих - близько 5%. Також деякі фірми перераховують входять до складу інгредієнти і відсоток вмісту ефірних олій, хоча це й не обов'язково.
4
Розгляньте і сам флакон. Поверхня справжнього флакона - рівна, без вкраплень і кульок повітря в склі. На флаконі повинна бути вказана його ємність, причому ця інформація - відповідати написи на упаковці.
5
У туалетної води повинен бути сертифікат відповідності, виданий на підставі фізико-хімічних і медико-біологічних досліджень властивостей парфумерної продукції. На документі - стояти справжня "жива" друк. Ви маєте право вимагати сертифікат. Якщо продавець відмовить надати його для ознайомлення, то є всі підстави сумніватися в достовірності товару.
6
Перевірити якість куплених вами парфумів та туалетної води дуже просто. Поставте флакон в холодильник. Якщо вміст флакона помутніє, то це - підробка.
Як правило, найпростішим способом визначення автентичності туалетної води є наявність сертифіката на дану продукцію. Але, на жаль, це не завжди можливо перевірити на увазі різних причин. А без туалетної води сучасній жінці просто не обійтися! Для того щоб визначити справжність туалетної води, скористайтеся наступними порадами.
Інструкція
1
Вивчіть зовнішній вигляд упаковки. На підробках написи часто розпливчасті і дрібні. Упаковка справжньої туалетної води відрізняється акуратністю і точністю поліграфічного оформлення.
2
Зверніть увагу на дизайн флакона. Пам'ятайте, що чим складніше й вишуканіше форма флакона, тим важче її підробити.
3
Уважно прочитайте інформацію, що стосується виробника туалетної води. Оскільки виробники підробок найчастіше допускають граматичні помилки навіть у найменуванні туалетної води.
4
Справжня туалетна вода завжди містить на упаковці детальну інформацію про склад води, виробниках, терміни виготовлення і придатності товару.
5
Звертайте увагу на нанесення штрих-коду. Як правило, над штрих-кодом мається числовий або буквений номер серії, який повинен збігатися з шифром, нанесеним на флакон.
6
Врахуйте, що скло флакона не повинно містити митних домішок і порожніх повітряних кульок. А ковпачок флакона не повинен бути металевим. Оскільки в процесі зіткнення з металом туалетна вода може зіпсуватися.
7
Знайте, що колір туалетної води повинен бути натуральним: чи не каламутним і не дуже яскравим. Приміром, занадто яскравий колір свідчить про інтенсивний застосуванні хімічних барвників. Цим прийомом часто користуються підроблювачів.
8
Звертайте увагу на ціну. Досить низька ціна також свідчить про низьку якість товару. Однак на сьогоднішній день стало з'являтися безліч якісних підробок і за високою ціною. Тому даний фактор не завжди буде вирішальним при виявленні підробки.
9
Пам'ятайте, що натуральна туалетна вода зберігає аромат протягом тривалого часового інтервалу. А в разі купівлі підробки запах швидко вивітрюється.