Як обскубти качку.

Традиційний різдвяний стіл не обходиться без апетитною індички або качки. Треба зауважити, що качка прикрасить будь-який стіл, а деякі кухні світу відомі саме стравами з цього птаха, наприклад, качка по-пекінськи в китайській кухні. У будь-якому великому супермаркеті можна придбати ощіпанную качку, повністю готову до термічної обробки після розморожування. З домашньою птицею справа йде інакше. Відразу після забою її необхідно обскубти.

Вам знадобиться

- тушка качки, - полотняний мішок з грубого полотна, - праска.

Інструкція
1

Залийте в мішок гарячу воду на 10-15 хв. Потім злийте воду і злегка відіжміть мішок. Помістіть тушку птиці в мішок, щільно загорніть.

2

пропрасовуйте мішок з качкою добре розігрітим праскою. Робити це потрібно хвилин 5-7.

3

Вийміть тушку качки і беріться за ощип. Спочатку видаліть перо, потім пух. Їх потрібно складати окремо. Зручно обскубувати, підклавши під птицю папір.

4

Починайте обскубувати з грудей, поступово переходячи до спини і шиї, яку після стікання крові оберніть газетою, щоб не забруднити перо, якщо планується його подальше використання.

5

З використанням мішка з грубого полотна можна обскубти качку ще одним способом. Для нього знадобиться російська піч з чавунній поверхнею. Загорніть тушку птиці в мішок, попередньо замочений у гарячій воді. Тепер катайте мішок з качкою по чавунної поверхні. Однак не перестарайтеся: тушка може перепарився, тоді шкіра буде рватися при ощип.

6

Якщо на тушці залишилися залишки пір'я, її можна обпалити на вогні, наприклад, над газовою плитою. При цьому тушку потрібно постійно перевертати.

7

Великі пір'я, попередньо пов'язані в пучок, можна використовувати для змащення сковороди і борошняних виробів перед випічкою. Дрібні пір'я і пух використовуються для набивання подушок, причому перо бажано звільнити від жорсткого стержня, який легко видалити руками.

Зверніть увагу

Запікаючи качку в духовій шафі, стежте за тим, щоб тушка не пересохла, періодично поливайте її соком, що виділяється.

Корисні поради

Якщо для приготування страв використовується дика качка, після ощип її потрібно замочити у воді на кілька годин для того, щоб прибрати болотний запах. Воду потрібно хоча б один раз змінити.