Як зняти закладеність носа у дитини. краплі для носа для полегшення дихання дитині.

Зняти закладеність носа у дитини трохи складніше, ніж у дорослої людини. Проблема в тому, що малюкам небажано закапувати ніс судинозвужувальними краплями. Щоб полегшити дихання, можна зробити нешкідливі процедури, які знімають набряк і сприяють вивоуи слизу з носа.
Вам знадобиться
  • -Морська сіль;
  • -сода або ефірну олію ялиці;
  • -детская зігріває мазь;
  • -глибока тарілка;
  • гаряча вода-;
  • -дитячі судинозвужувальні краплі.
Інструкція
1
Промийте носик малюка соляним розчином. Розведіть 1 чайну ложку морської солі в склянці води. Клізмою або шприцом без голки введіть розчин в носові проходи дитини. Під час проведення процедури стежте, щоб у малюка був відкритий рот. Слиз повинна вимитися, а дихання полегшитися. Промивання носа не тільки очищає, але і вбиває мікроби, які і є винуватцями утворилася слизу. Процедуру потрібно проводити 3-4 рази на добу.
2
Інгаляції також сприяють зняттю закладеності. Налийте в глибоку тарілку гарячої води, додайте трохи соди або ялицевої олії. Нехай дитина подихає близько 10 хвилин випарами - слиз повинна розріджуючи. Після чого малюкові необхідно висякатися. Якщо робити інгаляції три рази на добу, нежить пройде за кілька днів без ускладнень.
3
Согревающие мазі полегшують дихання через великий вміст ефірних масел. Намажте дитини дитячої маззю, особливу увагу приділіть скроневої області і переніссі. За рахунок зігріваючого і місцевого дратівної ефекту носові проходи починають очищатися. Але пам'ятайте: якщо у вашого малюка є алергія на що-небудь, то не факт, що вона не з'явиться і на мазь з природними інгредієнтами.
4
Якщо всі ці процедури не дали результату, і у малюка сильно ускладнено дихання, закапати ніс спеціальними дитячими судинозвужувальними краплями. Строго дотримуйтеся дозування і дотримуйтесь загальних рекомендацій до препарату. Не можна використовувати краплі для дорослих, але якщо нежить з'явився вночі, а у вас немає дитячих препаратів, то розведіть будь-які наявні краплі кип'яченою водою в пропорції 1 до 1. Не забудьте викликати педіатра додому або зводите дитину в лікарню.