Як налаштувати визначник.

Сучасні оператори мобільного зв'язку пропонують своїм абонентам послугу під назвою " Визначник номера". Однак перш ніж почати нею користуватися, необхідно підключити її і налаштувати.
Інструкція
1
Активувати визначник номера в "МТС" можна через систему самообслуговування "Інтернет-Помічник". Щоб скористатися нею, зайдіть на офіційний сайт оператора і виберіть графу з тією ж назвою (вона виділена яскраво-червоним кольором, її важко не помітити). Спочатку вам знадобиться отримати пароль доступу і логін. З логіном все просто, їм є номер вашого мобільного телефону, а ось пароль потрібно встановлювати. Для установки наберіть USSD-запит * 111 * 25 # або зателефонуйте за номером 1118. Якщо ви вибрали запит, тоді виконуйте інструкції, які з'являться на дисплеї телефону, а якщо вибрали дзвінок, тоді дотримуйтесь вказівок автовідповідача або оператора. Зверніть увагу на те, що пароль довжиною повинен бути від чотирьох до семи цифр. Коли пізніше ви будете входити в систему і вводити пароль, стежте за його правильністю, оскільки при неправильному трикратному введенні доступ блокується на 30 хвилин.
2
Користувачам мережі "Мегафон" навіть не потрібно спеціально підключати послугу " Визначник ". Вона стане активною автоматично при реєстрації сім-карти в мережі. Однак даний визначник виявиться безсилий проти "Антивизначника номера". Якщо у звонящего чи пише вам абонента підключена така послуга, його номер дізнатися у вас не вийде.
3
У тому випадку, якщо ви є клієнтом компанії "Білайн", можете підключити " Визначник " двома способами. По-перше, у вашому розпорядженні номер USSD-запиту * 110 * 061 #, а по-друге, ви можете в будь-який момент зателефонувати за безкоштовним номером 067409061. Активація послуги надається безкоштовно. Правда, для її коректної роботи необхідно записувати у своїй телефонній книзі номера в міжнародному форматі через +7.