Як змінити шаблон сайту. Як змінити в шаблоні.

Зміна шаблону сайта залежить від того, на якому хостингу він розташовується. Вибирайте хостинг по свої особистих вподобань, спираючись на переваги і недоліки різних хостингів. Розповімо докладніше, як змінити шаблон сайта на хостингу Ucoz.
Інструкція
1
Для того щоб змінити шаблон сайта спочатку зайдіть в редактор сторінок і виберіть там пункт «Загальні настройки». Навпроти рядка «Дизайн сайта" натисніть "Вибрати дизайн» і перед вами відкриється вікно вибору. Тепер просто виберіть той дизайн, який подобається вам, встановіть на свій сайт і приступайте до редагування.
2
Наприклад, змінимо картинку шапки сайта. Графічні зображення, які використовуються в дизайні, описуються в файлі стилів style.css або ж html-шаблоні сторінок.
3
Для картинок прописаних в CSS. У верхній панелі виберіть «Дизайн», потім «Управління дизайном». Далі у вікні відкриється файл стилів, в ньому шукаєте строчку виду #header (background: url ('/ee.jpg"') no-repeat; height: 182px; ....), Яка буде адресою шапки. Врахуйте, що в різних шаблону х все по-різному, тому шукайте, яка картинка з чим співвідноситься.
4
Для картинок, прописаних в шаблоні. Такк само як і в першому випадку у верхній панелі виберіть рядок «Дизайн», потім «Управління дизайном», потім шукайте у вікні, рядок виду. Тепер виберіть картинку, яка вам подобається.
5
Для того щоб намалювати нову шапку, пам'ятайте, що, якщо вона інших розмірів, ніж вихідна, або ви хочете розташувати її в іншому місці, зробіть необхідні поправки в шаблоні або файлі стилів. Збережіть шапку в кореневий каталог, для цього скористайтеся менеджером файлів, також поміняйте адресу старої картинки на новий і збережіть. Тим же чином вступите з усіма картинками дизайну або ж створіть новий дизайн для всієї сторінки відразу і прикрутіть його до сайту.
Зверніть увагу
Отже, почнемо урок: заміна шаблону ucoz. Насамперед потрібно зайти в Панель управління сайтом - Налаштування - Загальні настройки. У рядку Дизайн сайту ви бачите номер встановленого шаблону, його то і слід замінити на новий. Замінюючи лише номер шаблону на новий. Далі зберігаємо і дивимося результат. Якщо все вийшло, то вітаємо вас, ви змогли змінити шаблон ucoz.
Корисна порада
Як змінити стандартний шаблон на uCoz і чи можна це робити? Відповідь: Так, стандартні шаблони можна змінювати. На сьогоднішній день, існує 254258 шаблонів. Як змінювати стандартні шаблони, Ви можете прочитати трохи нижче. По кожному шаблоном, було задано 3 запитання: -Як змінити шапку? -Як Змінити картинки в блоках? -Як Змінити фон в шаблоні?
Найпростіше створити сайт за допомогою шаблону. Однак щоб ресурс став виділятися, необхідно змінити стандартне оформлення. І тут без елементарних знань html і css не обійтися.
Інструкція
1
В інтернеті знайдіть шаблон сайту, який вам найбільше походить. Зверніть увагу на його можливості, здатність адаптуватися до розмірів монітора, особливості меню і розташування колонок. Скачайте вподобаний варіант на комп'ютер, розпакуйте архів. Перевірте його працездатність, для цього залийте файли в корінь сайту. Можливо, шаблон містить помилки і не встановиться коректно, тоді сенсу працювати з ним надалі не буде.
2
Навіть якщо повністю переробляти шаблон ви не збираєтеся, замініть більшість зображень, а особливо ті, що розташовані в якості логотипу. Замініть кожну картинку таким способом: - відкрийте графічний файл в програмі Фотошоп; - в меню «Зображення» - «Розмір зображення» подивіться його параметри; - відкрийте новий аркуш з точно такими ж розмірами; - створіть потрібне зображення з використанням інструментів додатка; - виконайте зведення всіх шарів і збережіть (не для web) нову картинку під тим же ім'ям і в тій же папці, задавши вихідний формат.Такім чином, замість одного зображення повинне з'явитися іншого.
3
Щойно зміните все картинки, заархівуйте папку з файлами (у випадку з Joomla) і завантажте її через адмінку сайту в меню «Розширення». Подивіться, чи коректно відображається тема з новими ілюстраціями.
4
Міняти інші параметри слід в style.css. Причому робити це набагато зручніше не через панель адміністратора, а на комп'ютері. Для якнайшвидшого перегляду результату перетворень розумно використовувати локальний хост (Денвер). Це дозволить уникнути необхідності довантажувати результат на сервер кожного разу з метою перегляду результатів після чергової правки.
5
Скачайте безкоштовний плагін FireBug для Mozilla Firefox. Після установки в правому верхньому куті браузера з'явиться іконка жовтого жука. Клацніть по ній або натисніть клавішу F12 і в нижній частині екрану з'явиться код сторінці в згорнутому варіанті. Його можна розкрити, для цього потрібно навести мишу на плюсики. А якщо натиснути на рядок елемента, в верхній частині екрану він виділиться. У правій стороні вікна з кодом ви знайдете стилі із зазначенням рядків, які відповідають за зовнішній вигляд. І відразу стане ясно, де потрібно відредагувати файл зі стилями, щоб змінити дизайн.
6
Відкрийте style.css в Notepad ++. Можна використовувати й інші програми, призначені для правки коду, однак з цією метою не можна застосовувати стандартний «Блокнот», інакше будуть помилки через кодування. За допомогою FireBug знайдіть потрібні параметри, які слід змінити, і водночас їх правте в Notepad ++.
7
Збережіть підсумковий варіант css і завантажте файл на сервер.