Як поставити заборону виклику.

Заборона виклику - це зручна і незамінна послуга для тих, хто хоче захистити себе від дзвінків з небажаних номерів або хто хоче зовсім відпочити від вхідних дзвінків. Абонентам найбільших російських операторів потрібно лише підключити послугу (за допомогою спеціального номера).
Інструкція
1
Компанія "Білайн" дозволяє своїм абонентам блокувати не тільки вхідні дзвінки, але і вихідні, міжнародні виклики, дзвінки в роумінгу. Отримати більш докладні відомості всі абоненти "Білайн" можуть прямо на офіційному сайті оператора або за номером (495) 789-33-33. Заборона встановлюється відправкою USSD-запиту на номер * 35 * пароль #. Якщо ви раніше не змінювали пароль і він у вас стоїть за умовчанням, значить, це пароль 0000. У вашому розпорядженні для зміни пароля є USSD-команда ** 03 ** старий пароль * новий пароль #.
2
Активація послуги "Заборона виклику " у оператора зв'язку "МТС" можлива завдяки системі самообслуговування під назвою "Інтернет-Помічник" і "Мобільний помічник" (просто наберіть короткий номер 111). Крім того, вам доступний номер для відправки SMS-повідомлень 111 (в тексті повинні міститися цифри 2119 або 21190). Абонентам "МТС" також доступна відправка заяви на підключення послуги по факсу на номер (495) 766-00-58.
3
Користувачі мережі "Мегафон" теж можуть блокувати і вхідні дзвінки, і вихідні (причому будь-якого типу: міжнародні, внутрішньомережеві і так далі), і смс-повідомлення. Для того щоб підключити "Заборона виклику ", необхідно на клавіатурі мобільного телефону набрати USSD-команду * код послуги * особистий пароль #. За замовчуванням для всіх абонентів встановлений пароль 111 (ви можете змінити його в налаштуваннях телефону). Отримати необхідний код послуги заборони ви можете на офіційному сайті компанії (у спеціальному розділі знаходиться цілий список).