Як запустити новий ноутбук.

При покупці ноутбука обов'язково слід питати у продавця, запускався цей ноутбук раніше. Якщо не запускався, то перше включення ноутбука повинно проводитися особливим чином.
Інструкція
1
При покупці ноутбука уточніть у продавця, поставляється чи разом з ноутбуком предустановленная операційна система або не поставляється. Це допоможе визначити, як слід запускати новий ноутбук. Загальним правилом для запуску нового ноутбука (незалежно від того, чи встановлена операційна система чи ні) є те, що в ноутбук повинен бути вставлений акумулятор, а сам ноутбук повинен бути підключений до електричної мережі. Підключення до електричної мережі здійснюється для того, щоб ноутбук не виключився під час установки операційної системи.
2
Якщо ноутбук йде з попередньо встановленою операційною системою, підключіть його до мережі і натисніть кнопку включення живлення. Після включення живлення на на разу не включаються ноутбуці має стартувати установка операційної системи, дистрибутив якої знаходиться на спеціальному прихованому розділі жорсткого диска. Уважно стежте за всіма етапами установки ОС. Якщо при установці потрібно ключ активації, прочитати його можна на нижній кришці ноутбука . Чи не вимикайте живлення ноутбука до тих пір, поки операційна система остаточно не встановиться.
3
Якщо ноутбук продавався без операційної системи (або з операційною системою DOS або Linux), при першому його включенні необхідно буде встановити бажану операційну систему. Придбайте дистрибутив необхідної операційної системи на оптичному диску, підключіть ноутбук до електричної мережі, увімкніть його, дочекайтеся завантаження DOS або Linux, а потім вставте диск з Windows (замість диска можна використовувати флеш-картку, якщо у ноутбука немає оптичного приводу). Перезавантажте комп'ютер і зайдіть в BIOS, виставивши в ньому пріоритет завантаження ОС з оптичного накопичувача (або з флеш-карти), збережіть зміни. Потім встановіть Windows, вимкніть ноутбук від мережі живлення і користуйтеся ним як вам завгодно.