Як готувати гусака з яблуками. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

  •  Птицю натріть зсередини і зовні сіллю і лимонним соком. Яблука і сливи поріжте великими шматочками, покладіть в черевце і зашейте отвір. Покладіть гусака спинкою вниз на деко.
  •  Підрум'янюємо в духовці спочатку при температурі 180-200 ° С, потім полийте гусака гарячою водою і знизьте температуру до 135-150 ° С. Смажте птицю до повної готовності (від 1,5 до 3 годин залежно від віку птиці), час від часу поливаючи її утворюється рідиною.
  •  З готового гусака зніміть нитки, ложкою вийміть яблука та сливи. Поріжте шкіру навколо крилець і ніжок, відламати їх і розріжте по суглобу навпіл. М'якоть грудки зріжте одним шматком і наріжте скибочками. Складіть їх на великій тарілці у вигляді цілої птиці. Поруч із смаженою гускою покладіть запечена картопля, яблука та сливи. На гарнір підійдуть кисло-солодкі салати і соуси (журавлинний, сливовий).
  •  До запеченого гусака підійдуть терпкі червоні столові вина, наприклад, Каберне.
  •  Однією з кращих порід гусей вважається холмогорская біла. Особини цього виду досягають ваги в 10-12 кг, їх м'ясо відрізняється високою жирністю. Хорошими харчовими якостями володіє м'ясо тульських сірих і уральських, а також гусей так званої китайської породи.