Як відкрити двері автомобіля.

Взимку після мийки автомобіля ввечері, якщо не вжити запобіжних заходів, на наступний ранок буває неможливо відкрити не тільки двері машини, але і багажний відсік. Щоб уникнути подібних неприємностей автомийку в сезон холодів потрібно відвідувати в першій половині дня.
Вам знадобиться
  • - медичний шприц,
  • - спиртосодержащая рідина - 100-200 г,
  • - антифриз - 200 г,
  • - запальничка.
Інструкція
1
З настанням холодів морозним ранком на стоянці нерідко можна спостерігати, як який-небудь невдалий автовласник метушиться біля машини і не може потрапити всередину автомобіля , бо не відкриваються двері. Подібна неприємність частіше трапляється з тими, хто напередодні ввечері помив свою машину. Але іноді, наприклад, через що пройшов крижаний дощ проблема відмикання замків стає масовою.
2
Причин, за якими відбувається блокування запірних пристроїв дверей і багажного відсіку існує декілька, в числі яких: - вода проникла в личинку замка, і там замерзла; - лід скував механізм запірного пристрою на бічній поверхні двері, - примерзли гумки ущільнювачів кузова.
3
Для подолання наслідків першого випадку, коли неможливо провернути запірний механізм, запальничкою нагрівається ключ, але не весь, а лише та його частина, яка входить в замок, при цьому, якщо він обладнаний чіпом, то зайво захоплюватися вогнем не слід .
4
Вставивши в личинку нагріте ключ, потрібно почекати одну хвилину, після чого спробувати відкрити замок двері. Якщо він відімкнутий, але двері не піддається, тоді необхідно розтопити лід, що скував засувку запірного пристрою, розташовану на ребрі зазначеної деталі кузова.
5
З цією метою в медичний шприц набирається спиртосодержащая рідина або антифриз і, проколів ущільнювач, поверхня замку оббризкують вмістом. Через декілька хвилин здійснюється спроба відкривання двері машини.
6
Якщо примерз ущільнювач, то він також обробляється вищевказаним способом, але резинка не проколювати, а просто обливається зовні.
Корисна порада
Після того як відкрили двері, не забудьте витерти насухо місця, на які потрапила рідина зі шприца.