Як налаштувати інтернет на телефоні. Як налаштувати телефонний інтернет.

Найбільші російські оператори мобільного зв'язку надають всім абонентам інтернет (гроші з рахунку зніматимуться тільки за скачаний трафік, тобто картинки, мелодії, відео та багато іншого). Перед тим, як отримати доступ до інтернет у, абоненти повинні замовити спеціальні настройки і зберегти їх на своєму телефоні.
Інструкція
1
Для клієнтів компанії "МТС" існує короткий номер 0876, за яким можна справити замовлення автоматичних налаштувань інтернет -соєдіненія. За дзвінок на цей номер оператор не знімає коштів з рахунку. Також ви можете зайти на офіційний сайт "МТС", знайти форму запиту і заповнити її (зазвичай потрібно вказати лише номер мобільного телефону). Крім того, отримання налаштувань можливо після відправки SMS-повідомлення без тексту за номером 1234 або при відвідуванні офісу компанії (або найближчого салону зв'язку).
2
Заповнення заявки на отримання налаштувань прямо на сайті оператора доступно і для абонентів "Мегафона". Для цього необхідно зайти на головну сторінку сайту, на ній знайти і вибрати спочатку поле під назвою "Телефони", потім "Налаштування інтернет а, GPRS і WAP". Перед вами з'явиться форма з порожніми полями, заповніть її і надішліть.
3
Автоматичні настройки абоненти "Мегафона" можуть отримати і за допомогою відправки смс-повідомлення з текстом "1" на номер 5049 (замість "1" можете вказати "2", якщо вам потрібні настройки WAP, і "3", якщо потрібні настройки MMS). Крім цього користувачам також доступні короткі номери 05049 та 05190.
4
Зверніть увагу на те, що в розпорядженні клієнтів компанії "Мегафон" знаходяться номери абонентської служби: 0500 (для дзвінків з мобільного) і 502-5500 (для дзвінків з міського телефону). Не забувайте і про можливість звернення в офіс технічної підтримки клієнтів або в салон зв'язку. Там фахівці допоможуть вам вирішити виниклі проблеми і налаштувати необхідні послуги.
5
У абонентів оператора зв'язку "Білайн" є два різних варіанти підключення інтернет а на своєму мобільному (за допомогою GPRS-з'єднання і без його використання). Якщо вам необхідно отримати автоматичні настройки GPRS, тоді скористайтесь USSD-запитом на номер * 110 * 181 #, а якщо вам потрібен інший вид з'єднання, наберіть команду * 110 * 111 #. Як тільки ви відправите свій запит по одному з вибраних номерів, "перезавантажте" свій мобільний телефон, щоб настройки змогли набрати чинності ("перезавантажити" телефон дуже просто: спочатку вимкніть його, потім знову включите).