Як записати відеокасету на комп'ютер.

Відзняте на відеокасету торжество - домашнє свято, весілля або шкільний випускний найкраще навчитися оцифровувати на комп'ютер. Зробити це потрібно, бо відеокасети недовговічні і мають властивість «сипатися», руйнуючись від часу. У цифровому вигляді файли зберігаються дуже довго, ви можете записати їх на DVD-диск або тримати на своєму комп'ютер е стільки, скільки буде потрібно.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
  • Adobe Premier Pro
  • відеокамера
  • касета з відеозаписом
  • шнур iLink
Інструкція
1
Підключіть відеокамеру до комп'ютер у. Зробити це можна за допомогою шнура iLink 1394. У вашій відеокамері повинен бути спеціальний вихід DV. Підключайте шнур до відеокамери, потім до комп'ютер у. Слідкуйте, щоб ваша відеокамера була в цей момент виключена, як і комп'ютер.
2
Звертатися з портами для захоплення відео потрібно досить обережно, інакше - вони можуть виходити з ладу досить швидко, а ремонт коштуватиме приблизно половину вартості самої відеокамери. Після підключення, включите камеру. Комп'ютер визначить її, як нове обладнання.
3
Встановіть на свій комп'ютер будь відеоредактор. Рекомендуємо вам професійний редактор Adobe Premier Pro, він досить простий для освоєння, але в той же час дозволить вам швидко і якісно здійснювати монтаж відео. Також можете використовувати Sony Vegas, Avid, Final cut. Після установки перезавантажте комп'ютер. Відкрийте програму («ПУСК», зі списку недавно встановлених програм виберіть «Adobe Premier Pro»). Коли інтерфейс програми відкриється, натисніть «Файл», «Cupture» - команда «захоплення відео». Перед вами відкриється вікно «Cupture». За допомогою кнопок на панелі керування ви зможете робити запис відео. Працює все за принципом звичайного магнітофона - play, stop, кілька кнопок перемотування, кнопка запису. Натискайте Rec (червона кругла кнопка) в тому місці, з якого збираєтеся робити запис.
4
Слідкуйте за ходом запису, бо відбуватися вона буде в реальному часі. У цьому є мінус - це забере у вас рівно стільки часу, скільки триває сама відеозапис, але, з іншого боку, паралельно, ви зможете оцінювати якість запису на моніторі. Якщо вам необхідно розбити запис на сцени, ви зможете зробити це, зупиняючи запис в потрібному місці і зберігаючи, на комп'ютер. Також програма може зробити це автоматично - для цього у вікні «Cupture» знайдіть спеціальну графу - «Scene Detect» (щоб зробити цю функцію активної - поставте галочку навпроти). Тоді програма буде розділяти відеозапис на фрагменти, відповідно до того, як ви натискали кнопку REC на камері в момент зйомки.
Зверніть увагу
Не завершуйте процесу запису відео, якщо хочете записати його цілком (одним файлом). Тільки враховуйте, годину нестислого відео може важити в форматі DV приблизно 12Гб. Заздалегідь подбайте про те, щоб на вашому комп'ютері вистачило місця.
Корисна порада
Задайте наступні настройки для проекту в Adobe Premier Pro, якщо працюєте з MiniDV: - DV PAL- аудіо 48000Hz